Logotyp serwisu lamode.info
DAGA ZIOBER W KAMPANII HERVE LEGER

DAGA ZIOBER W KAMPANII HERVE LEGER

Jest seksownie i mrocznie – przekonajcie się sami!

Jesienno-zimową kolekcję domu mody Hervé Léger promuje Daga Ziober. Kolejna marka o motoryzacyjnych upodobaniach i następny duży projekt polskiej modelki z ostatniego miesiąca!

 

Dosłownie wczoraj pisaliśmy o pasji Jasona Wu do luksusowych samochodów, ponieważ po raz kolejny postanowił pokazać je w swojej kampanii, a dzisiaj bierzemy pod lupę sesję wizerunkową Hervé Léger, w której również są wyraźnie zaznaczone motoryzacyjne motywy. Z tą różnicą, że w przypadku tej drugiej marki mamy do czynienia z mniejszym „luksusem”, bo tym razem znajdujemy się na… złomowisku.

 

Zestawienie efektownych kreacji, z których znany jest dom mody Hervé Léger, z naturalnym chaosem panującym na samochodowym złomowisku i mroczną scenografią to strzał w dziesiątkę – są kontrapunkty, jest zachowana doskonała równowaga. Za tę koncepcję kreatywną odpowiadał Mikael Kangas. Na dynamicznych zdjęciach autorstwa Boe Marion widzimy podopieczną agencji MODEL PLUS, którą wystylizowała Elizabeth Cabral. Fryzurą modelki zajął się Luke Chamberlain, a make-up wykonała Blondie Gamon.

 

Kochamy Dagę w każdym wcieleniu – i tym klasycznym i eleganckim z ostatniej kampanii Patrizi Aryton, i tym drapieżnym i szykownym w sesji Hervé Léger! A jak Wam się podoba?

tagi: Daga Ziober | MODEL PLUS | Herve Leger |

podobne artykuły