Logotyp serwisu lamode.info
DAFT PUNK I MILLA JOVOVICH W SESJI DLA CR FASHION BOOK

DAFT PUNK I MILLA JOVOVICH W SESJI DLA CR FASHION BOOK

Znany francuski duet muzyczny tym razem w towarzystwie pięknej Milli Jovovich. Zobaczcie najnowszą sesję Daft Punk, która ukazała się w CR Fashion Book.

Swoim albumem „Random Access Memories” natychmiastowo podbili światowy rynek muzyczny. Ich popularny kawałek „Get Lucky” od wielu miesięcy króluje na listach przebojów. Daft Punk zdążyli już sporo namieszać w muzycznym światku, a skoro mają już wszystkie asy w rękawie, przyszedł czas na kolejny krok w ich karierze. Tym razem francuski duet muzyczny rozpoczął swoją ekspansję na świat mody.  

 

Zaczęło się od zwykłych, plastikowych masek, skończyło na futurystycznych kaskach, które stały się nieodłącznym elementem ich scenicznego wizerunku. Ostatnio w ich garderobie pojawiły się również czarne smokingi od Saint Laurent Paris, które mieliśmy okazję podziwiać już w kilku sesjach zdjęciowych.

 

Francuscy dj-e pojawili się w nich m.in. w kampanii dla Hediego Slimane’a, okładkowej sesji dla czerwcowego Dazed & Confused oraz w sierpniowym edytorialu amerykańskiego Vogue’a, w towarzystwie Karlie Kloss. W najnowszej sesji dla CR Fashion Book, muzykom z Daft Punk towarzyszy aktorka i modelka, Milla Jovovich. To już druga sesja znanego duetu w magazynie Carine Roitfeld. Pierwsza, również autorstwa Mathieu Césaraukazała się w majowym wydaniu pisma.

 

 

tagi: Daft Punk | Milla Jovovich | CR Fashion Book |

podobne artykuły