PL / EN
CZY PIĘKNO MA ROZMIAR, WIEK I PŁEĆ? KAMPANIA BRYTYJSKIEJ MARKI FIGLEAVES

CZY PIĘKNO MA ROZMIAR, WIEK I PŁEĆ? KAMPANIA BRYTYJSKIEJ MARKI FIGLEAVES

Projekt pod hasłem #beautyhasnobounds powstał we współpracy z agencją Milk Model Management. Zachwyca oryginalnością i wartościowym przekazem.

Niepełnosprawne, dojrzałe i w rozmiarze plus size. Najnowsza kampania brytyjskiej marki ma zmienić ideały piękna w branży mody. Zobaczcie!

FIGLEAVES: KAMPANIA „PIĘKNO NIE MA GRANIC”

Brytyjski sklep Figleaves, posiadający w swojej ofercie bieliznę, stworzył oryginalną kampanię reklamową pod hasłem „piękno nie ma granic”. Do sesji zdjęciowej promującej markę zaprosił dwanaście modelek w różnym wieku i o odmiennej narodowości, kolorze skóry oraz typie figury. W projekcie wzięła udział m.in. niepełnosprawna modelka Kelly Knox.

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na problem akceptacji społecznej różnorodności. „Mam nadzieję, że przyszłe pokolenia kobiet przekonają się, że piękno można znaleźć w każdym, a tradycyjne jego stereotypy staną się przeszłością” – powiedziała Anna Shillinglaw z agencji modelek Milk Model Management, która wspiera przedsięwzięcie. 

POLECAMY:  MODNA BIELIZNA NA LATO 2018

Marka Figleaves powstała w Wielkiej Brytanii dwadzieścia lat temu. Szybko stała się popularna dzięki sprzedaży bielizny w różnych rozmiarach i modelach (nie tylko XS, czy S). Ostatnia akcja sklepu pod hasłami #beautyhasnobounds, czyli #pieknoniemagranic spotkała się z pozytywnym odzewem w Internecie. Jak Wam podoba się idea projektu?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Figleaves | kampania | bielizna | shopping | TRENDY |

podobne artykuły