PL / EN
BALMAIN X BEYONCE – CHARYTATYWNA KOLEKCJA

BALMAIN X BEYONCE – CHARYTATYWNA KOLEKCJA

Czego możemy się spodziewać?

Beyonce pracuje w zawrotnym tempie, czego efektem jest wydanie albumu Everything is Love ze swoim mężem Jayem Z oraz koncert na Stadionie Narodowym w Polsce. Tym razem, piosenkarka szykuje niespodziankę w przestrzeni mody. Zobaczcie!

BALMAIN X BEYONCE: KOLABORACJA W MODZIE

Beyonce razem z Balmain stworzyła charytatywną kolekcję ubrań, a projekty, w których piosenkarka występowała na Coachelli będą mogli nosić jej fani. W linii znajdą się żółte i różowe bluzy w odcieniu shocking pink oraz czarne T-shirty z nadrukiem. Jak powiedział dyrektor kreatywny Balmain, Olivier Rousteing „Kiedy Beyonce zobaczyła wszystkich tancerzy uwielbiających swoje stroje – a ona sama zakochała się w swoim – uświadomiła sobie, że to, co stworzyliśmy dla niej na scenę, było czymś naprawdę imponującym”.

Kapsułowa limitowana kolekcja będzie miała swoją premierę 13 lipca w paryskim butiku Balmain i do sklepów trafi już w sobotę. Ubrania kupicie także drogą online na stronach balmain.com, beyonce.com, Mytheresa i Net-a-Porter, a przychody ze sprzedaży wesprą konto United Negro Collegge Fund, amerykańskiej organizacji filontropijnej, finansującej stypendia dla czarnoskórych studentów.

Jak Wam podoba się pomysł połączenia mody i muzyki?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Balmain | Beyonce | kolekcja |

podobne artykuły