PL / EN
CLINIQUE SONIC SYSTEM PURIFYING CLEANSING PATTERNED BRUSH - LIMITOWANA SERIA SZCZOTECZEK DO TWARZY

CLINIQUE SONIC SYSTEM PURIFYING CLEANSING PATTERNED BRUSH - LIMITOWANA SERIA SZCZOTECZEK DO TWARZY

Marzycie o nieskazitelnie zdrowej i pięknej skórze? Poznajcie szczoteczkę Sonic System Purifying Cleansing Patterned Brush od marki Clinique!

Oczyszczanie, złuszczanie i nawilżanie. To od tych podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych zależy świetny stan i piękny wygląd skóry naszej twarzy. Często niestety, nawet korzystając z odpowiedniej serii kosmetyków, nie możemy być pewne, czy odpowiednio wykonałyśmy demakijaż, a następnie zapewniłyśmy cerze odpowiednie nawodnienie.

 

Clinique, czyli pierwsza na świecie marka kosmetyczna stworzona przez specjalistów z zakresy dermatologii, opracowała iście rewolucyjne, a przy tym niezwykle skuteczne rozwiązanie - szczoteczkę do twarzy Sonic System Purifying Cleansing Brush. Na rynku pojawiła się właśnie limitowana edycja tego niesamowitego urządzenia, które oprócz swojej skuteczności, przyciąga również pięknym designem.

 

 

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Patterned Brush, od teraz dostępna z pięknym groszkowym wzorem w zielonym lub fioletowym odcieniu, doskonale sprawdza się w przypadku wszystkich rodzajów skóry - zarówno tej młodej, jak i tej bardziej dojrzałej. Obsługa szczoteczki jest banalnie prosta, a efekt – jak po wyjściu z salonu kosmetycznego! Do uzupełnienia pielęgnacji z Sonic System Purifying Cleansing Patterned Brush w roli głównej, niezbędne będzie mydło Foaming Sonic Facial Soap lub inny pieniący się kosmetyk oczyszczający, który należy nałożyć na zwilżoną głowicę szczoteczki.

 

Więcej na temat limitowanej edycji szczoteczki Sonic System Purifying Cleansing Patterned Brush możecie przeczytać tutaj. Produkt dostępny jest wyłącznie w Salonach Firmowych Clinique oraz na clinique.com.pl

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Clinique Sonic System Purifying Cleansing Patterned Brushes | Clinique | szczoteczka do twarzy | pielęgnacja | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły