PL / EN
CIRIANA – POZNAJCIE NOWĄ WŁOSKĄ MARKĘ

CIRIANA – POZNAJCIE NOWĄ WŁOSKĄ MARKĘ

Na polskim rynku pojawiła się nowa włoska marka Ciriana, w której ofercie znajdziecie elegancką damską garderobę. Zapoznajcie się z jej propozycjami. 

Ciriana to istniejąca od niedawna włoska marka, adresowana przede wszystkim do grupy klientek w wieku powyżej 30 lat. Jej założycielką jest mieszkająca we Włoszech Polka, Zofia Żelichowska-Walczak, która postanowiła połączyć swoje wieloletnie doświadczenie w biznesie z pasją, jaką jest dla niej moda.

 

Choć główna siedziba Ciriany mieści się w Rzymie, projekty marki można zamówić w całej Europie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej butiku (ciriana.it). W ofercie znajdziecie elegancką damską garderobę, którą stanowią sukienki, spódnice i koszule z materiałów takich jak wiskoza, bawełna i dobrej jakości poliester. Charakter włoskiej marki budują przede wszystkim klasyczne kroje, które z pewnością dają nieograniczone możliwości stylizacji. Warto również dodać, że ubrania są doskonale odszyte i bardzo dobrze skrojone, o czym mieliśmy okazję się przekonać, oglądając je z bliska.

 

Wszystkie projekty powstają w najlepszych polskich pracowniach krawieckich i są dystrybuowane przede wszystkim za granicą. Ze względu na spore zainteresowanie wśród włoskich klientek, marka powoli poszerza swoją działalność na inne europejskie kraje, w tym również na Polskę (planowane jest otwarcie showroomu w Warszawie). Biorąc pod uwagę miejsce produkcji, wybór naszego rodzimego rynku nie jest żadnym zaskoczeniem. Warto również dodać, że projektantem marki Ciriana jest Kamil Macionczyk, student Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, który swoje doświadczenie w zawodzie budował w pracowniach takich marek jak Zień i Bohoboco, na stanowisku asystenta.

 

My prezentujemy Wam sesję wizerunkową marki Ciriana, która odbyła się w Rzymie oraz zdjęcia projektów, jakie znajdziecie w jej ofercie. 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ciriana | Ciriana sesja wizerunkowa | Ciriana włoska marka | Ciriana kolekcja | Kamil Macionczyk |

podobne artykuły