PL / EN
CHRISTIAN LOUBOUTIN WKRACZA DO ŚWIATA URODY!

CHRISTIAN LOUBOUTIN WKRACZA DO ŚWIATA URODY!

Christian Louboutin otwiera nowy dział marki! Od dziś francuski dom mody będzie zajmował się też kosmetykami. Poznajcie szczegóły!

Wszystko zaczęło się od lakieru. W 1992 roku Christian Louboutin zaprojektował pierwszą parę, kultowych już, szpilek i nie był z nich zadowolony. Wyszły zwykłe, jak każde inne. Złapał więc czerwony lakier do paznokci i pomalował nim podeszwy. Teraz, by uhonorować czerwień, kolor który przysporzył mu fanów na całym świecie - chodziła w nich nawet Karolina, księżna Monako i pierwsza sławna klientka marki - francuski projektant wprowadza markę w świat urody, tworząc kolekcję pięciu lakierów do paznokci. Jak sam mówi, pomysł podrzuciła mu emerytowana już dziennikarka magazynu „Le Figaro” Janie Samet, a dla niego po prostu miało to sens.

 

W kolekcji nie ma nic przypadkowego. Projekt buteleczek ma przypominać o współpracy projektanta z reżyserem kina surrealistycznego, Davidem Lynch’em. Razem stworzyli oni wystawę fotografii „Fetysz”, z której pochodzi sławna pointa na niebotycznej szpilce. To właśnie ona posłużyła za inspirację do stworzenia ostrego, złotego zamknięcia.

 

Ceny kosmetyków, także przypadkowe nie będą - $50-55, czyli około 150 zł - to wydatek na który nie każdy może sobie pozwolić. Jednak za ceną, w tym przypadku, stoi jakość. Najsilniejsza na rynku lakierów pigmentacja sprawi, że jednym pociągnięciem pędzelka osiągnąć można najlepsze efekty. To prawdziwie luksusowa kolekcja, która od wczoraj dostępna jest w wybranych sklepach w Stanach Zjednoczonych. Do Europy marka planuje wejść w sierpniu. 

Zobaczcie film promujący nową linię autorsta Davida Lynch'a : 

 

źródło: youtube.com

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Christian Louboutin | uroda | kosmetyki | lakier do paznokci |

podobne artykuły