PL / EN
CHLOE GIRL - KINGA LITWIŃCZUK (STYLE ON)

CHLOE GIRL - KINGA LITWIŃCZUK (STYLE ON)

Nasza pierwsza Chloe Girl wypełnia kwestionariusz i inspiruje stylizacją - sprawdźcie!

Przedstawiamy nasz nowy cykl "CHLOE GIRL", w którym prezentujemy cztery Polki utożsamiające, naszym zdaniem, ducha paryskiej marki. Pierwszą z nich jest Kinga Litwińczuk, autorka bloga Style On. Poznajcie sylwetkę "dziewczyny Chloe", zobaczcie, jak Kinga interpretuje najważniejsze atrybuty domu mody w kwestionariuszu i sprawdźcie, jak inspiruje stylizacją!

 

Zapytana o kobietę Chloe, Gaby Aghion, założycielka francuskiego domu mody odpowiedziała: „Nie ma kobiety Chloe. Ale jest ona typową Paryżanką. Paryż to miasto, które emanuje czymś ważnym”. Gdybyśmy jednak chcieli zdefiniować taką osobę, z pewnością zaczęlibyśmy od samej Gaby – jej estetyki, stylu życia, podejścia do rzeczywistości i oczywiście stosunku do mody. Chloe Girls, bo takim mianem dzisiaj określa się dziewczyny utożsamiające ducha marki, są kobiece w nieoczywisty sposób, odrzucają sztuczność na rzecz naturalności i prostoty. Ubierają się szykownie, ale w nonszalancki, ponadczasowy sposób, a odzież ma wyrażać ich osobowość. Są nowoczesne i inteligentne oraz, co istotne, nie spoglądają w metrykę, ponieważ zawsze pozostają pełne energii i młode duchem.

 

 

1. PARYSKI SZYK... dużo się o nim ostatnio mówi. To połączenie elegancji i klasy samej w sobie. To nie tylko aspekt modowy, ale i nasza osobowość. Moda nieustannie się zmienia, a styl pozostaje taki sam. To właśnie ten styl, na który składa się wiele aspektów, jest dla mnie szykiem.

 

2. KWINTESENCJA KOBIECOŚCI... to akceptacja samej siebie. Nikt nie jest idealny, ale każdy na swój sposób wyjątkowy. Kobiecość to umiejętność wydobycia z siebie zalet i skupieniu się na nich.

 

3. NATURALNA... bycie szczerym wobec samej siebie. W dobie dzisiejszych „upiększaczy" można łatwo się pogubić. Moim zdaniem warto zaakceptować to, jak wyglądamy, bo wtedy naprawdę jesteśmy piękne. Naturalność to właśnie piękno. Naturalność to także świeżość jak np. zapach Chloe Signature.

 

4. NIEZALEŻNA... pewna siebie i dążąca do swoich celów.

 

5. STYLOWA... inspirująca. To osoba świadoma swojego stylu, która nie „goni za modą", bo wie, że często jest ona przemijająca. Jest to osoba, która ma w sobie to coś, co często trudno wytłumaczyć słowami.

 

video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Style On | Kinga Litwińczuk | Gaby Aghion | Chloe |

podobne artykuły