PL / EN
CHANEL – ZAPACH COCO MADEMOISELLE

CHANEL – ZAPACH COCO MADEMOISELLE

Dajcie się ponieść nastrojowym chwilom z kolejnym ikonicznym zapachem!

Jeżeli nastrojowe chwile, to tylko z Coco Mademoiselle! Poznajcie bliżej kolejną ikonę wśród zapachowej rodziny Chanel!

 

Coco Mademoiselle to, zgodnie z wizją twórców, nieuchwytny aromat o silnym charakterze, z wolną i niezależną duszą. Stworzył go wybitny perfumiarz Jacques Polge, a swoją premierę zapach miał w 2001 roku. Już od ośmiu lat jego ambasadorką pozostaje muza Karla Lagerfelda - Keira Knightley.

 

Kompozycja zapachowa Coco Mademoiselle

 

Ta kolejna kultowa propozycja od marki Chanel kryje w sobie orientalno-drzewne wnętrze, ale jednocześnie zaskakująco świeże. Energetyczne cytrusy pod postacią pomarańczy i mandarynki pobudzają zmysły, a partneruje im w akordzie głowy również bergamotka. W zmysłowej nucie serca odnajdziemy akcenty jaśminu, róży tureckiej, mimozy i ylang-ylang. Z kolei na dopełniającą bazę składają się tu fasola tonka, paczula, wanilia, wetyweria czy białe piżmo.

 

4 oblicza Chanel Coco Mademoiselle

 

Ulubionym zapachem możecie się cieszyć w każdej chwili i w dowolnym miejscu. Obok klasycznego flakonu, w którym zamknięta jest woda perfumowana, dostępne są Touche De Parfum w formie podręcznego mini aplikatora, Eau De Parfum pod postacią wygodnego produktu „Twist and Spray” oraz mgiełka do włosów Fresh Moisture Mist.

 

Zobaczcie klimatyczny spot reklamowy i wypróbujcie całą uzupełniającą się zapachową gamę!

 

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: Zapach | Keira Knightley | Chanel |

podobne artykuły