PL / EN
CHANEL - ZAPACH COCO MADEMOISELLE INTENSE

CHANEL - ZAPACH COCO MADEMOISELLE INTENSE

Poznajcie nową oflaktoryczną ekspresję kultowego zapachu!

Determinacja

I charakter Coco

Frywolność i uwodzenie

Mademoiselle

Nowa oflaktoryczna ekspresja…

CHANEL COCO MADEMOISELLE INTENSE - ZAPACH NATURALNIE PRZEJASKRAWIONY

W 2001 roku nastąpiło nadejście nieoczekiwanej formuły, która zapoczątkowała nieprzewidywalny oflaktoryczny kierunek.

Dwupiętrowa kompozycja, która łączy świeżość cytrusów ze zmysłową falą wyrafinowanej paczuli. Drewno nowej generacji pozbawione pyłu, frakcjonowane i przycięte - wszystko po to, aby nie pozostawić nic poza dreszczem jego serca na skórze. Stworzona dla zbuntowanych osobowości z zamiłowaniem do elegancji, COCO MADEMOISELLE wprowadza nową formułę uwodzenia.

W 2018 kultowy zapach CHANEL odzyskuje swoje terytorium. Pozostając wiernym swojemu orientalnemu pochodzeniu, COCO MADEMOISELLE Eau de Parfum Intense jest dedykowany wszystkim tym, które z otwartymi ramionami i uśmiechem na ustach przyjmują swoje szaleństwo, pasję i przejaskrawienie. Urzekający zapach, który wywiera silny wpływ, bez zamiaru zostania zapomnianym. To kreacja dla kobiet, które zawsze chcą więcej


CHANEL COCO MADEMOISELLE INTENSE - PEŁNA MOC UWODZENIA

Podwójna osobowość

Podobnie jak COCO MADEMOISELLE Eau de Parfum, który lawirował pomiędzy pozorną frywolnością o silnym charakterem, świeżością skórki cytrynowej a żarliwym blaskiem drewna, COCO MADEMOISELLE Eau de Parfum Intense sprawia, że ta gra uwodzenia staje się jeszcze bardziej zacięta.

POWIĄZANE: CHANEL - ZAPACH COCO MADEMOISELLE

"Chciałem pozostać blisko oryginalnej formuły, nadając jej zupełnie nowy wymiar" - wyjaśnił Olivier Polge, kreator perfum domu CHANEL. "Pragnąłem zwiększyć proporcje frakcjonowanej paczuli. Popchnąć ją do granic możliwości. Uwolnić jej moc na skórze, bez jednoczesnej rezygnacji ze świeżości nut".  W ten sposób można rozpoznać sycylijską pomarańczę i kalabryjską bergamotkę, a także owocowy akcent, który wyróżnia COCO MADEMOISELLE. Jednak w ciągu kilku minut indonezyjska paczula zakorzenia się i wije w sercu róży oraz jaśminu. Aby stworzyć jeszcze bardziej magnetyczny i trwały zapach, perfumiarz Olivier Polge połączył większą proporcję liści paczuli z ambrą skomponowaną z fasolą tonka i absolutem wanilii z Madagaskaru.

Subtelny sposób dodawania głębi konturów paczuli sprawia, że COCO MADEMOISELLE uzależnia jak nigdy dotąd.

CHANEL COCO MADEMOISELLE INTENSE - NUTY ZAPACHOWE

Nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalabryjska bergamotka, cytryna

Nuta serca: róża, jaśmin, nuty owocowe

Nuta bazy: paczula, fasola tonka, wanilia madagaskarska, labdanum, białe piżmo.


CHANEL COCO MADEMOISELLE INTENSE - NOWA ODA DO MAGNETYZMU

Ukazując wszystkie twarze Keiry

Twarz COCO MADEMOISELLE przez ostatnie 10 lat, brytyjska aktorka Keira Knighley, powtarza swoją frywolną rolę, prezentując nieodparcie beztroską grę uwodzenia w nowym filmie reklamowym. Kampania ujawnia nową cechę osobowości kusicielki; nowa lekcja uwodzenia, która zachęca do przyjęcia życia i jego kolejnych przygód w pełnej krasie.

ZOBACZ TEŻ: KEIRA KNIGHTLEY W KAMPANII BIŻUTERII CHANEL

CHANEL COCO MADEMOISELLE INTENSE - KAMPANIA

1 marca 2018 roku. Na premierę nowego zapachu COCO MADEMOISELLE Eau de Parfum Intense, CHANEL prezentuje nowy epizod COCO MADEMOISELLE. Keira Knightley ponownie powtarza swoją rolę zuchwałej kusicielki z jeszcze większą dozą pewności siebie, tym razem w reżyserii Johana Rencka, który jest również autorem filmu reklamowego N°5 L'EAU. Tutaj szwedzki artysta maluje portret zniewalającej i charyzmatycznej Paryżanki z dobrego domu. Wychodząc od retrospekcji jako narzędzia narracyjnego, film otwiera się obrazami Keiry Knighley, która ogląda swój haussmannowski apartament z rana po szalonej imprezie. Paryska noc, podczas której nasza bohaterka wybornie się bawiła i nie odrywała wzroku od mężczyzny swoich pragnień. Możemy sobie wyobrazić, że jest już sławną, wziętą celebrytką, która woli otaczać się swoimi przyjaciółmi.

Buntownicza elegancja i świetlista siła Keiry Knighley emanuje z ekranu. Dama poszukująca przygód, wymagająca i wyrafinowana, jest pionierką, która uwodzi swoją osobowością i sprawia, że inni pragną podążać jej śladami…

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: zapach | Keira Knightley | Chanel |

podobne artykuły