PL / EN
CELEBRITY – KAPSUŁOWA KOLEKCJA BUTÓW #JUICY2020

CELEBRITY – KAPSUŁOWA KOLEKCJA BUTÓW #JUICY2020

Artystyczna, a jednocześnie uniwersalna linia obuwia dla współczesnej kobiety.

 

Kolekcja “Juicy” od Celebrity inspirowana jest latem w mieście. Z jednej strony pokazuje soczyste, ostre kolory w postaci neonowych odcieni, które zostały zainspirowane słodkimi, egzotycznymi owocami, a z drugiej tkaniny i materiały o charakterze 3D, które nawiązują swoją strukturą do industrialnej części miasta.

W nowej kolekcji marki Celebrity znajdują się proste formy i konstrukcje. Miękkie skóry zamszowe oraz delikatne skóry licowe. Znaczna część kapsuły to kolorowe nadruki oraz printy wykonane nowoczesną technologią w celu uzyskania głębi i trójwymiarowości.


#juicy to zarówno sandały, botki, decolte czy kozaki całoroczne. Zróżnicowanie oraz wyłamanie się z sezonowości pozwoliły podkreślić dynamiczny tryb życia kobiety, która jest przygotowana na każdą ewentualność we wszystkich szerokościach geograficznych.

Lockdown wykreował nową rzeczywistość, w której wszyscy musieliśmy się odnaleźć... Nie zmienił jednak potrzeby ekspresji i wyrażania emocji, czego efektem są zdjęcia wykonane przez Agatę Serge, w której również była modelką. Sesję stylizowała Bogna Stepa. Projekt mimo, że wykonany w zamknięciu i przy licznych ograniczeniach, wyraża radość wynikającą z procesu twórczego i jest potwierdzeniem maksymy, że sztuka zawsze znajdzie swoje ujście.


Modele butów z kapsułowej linii #juicy dostępne są w butikach stacjonarnych Celebrity (https://ecelebrity.eu/pl/index/butiki) oraz online na www.ecelebrity.eu.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Celebrity | buty |

podobne artykuły