PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
CECILIA PAREDES – NIESAMOWITE PRACE PERUWIAŃSKIEJ ARTYSTKI

CECILIA PAREDES – NIESAMOWITE PRACE PERUWIAŃSKIEJ ARTYSTKI

Peruwiańska artystka Cecilia Paredes, tworzy niesamowite zdjęcia, łącząc performance, body painting i sztukę fotografii w jednym dziele. Zobaczcie koniecznie wyjątkowe fotografie!

Pamiętacie z dzieciństwa kompozycje publikowane w dziecięcyh magazynach które tworzyły złudzenia optyczne? Wpatrując się długo w pozornie nic nie przedstawiający obrazek, dostrzegaliśmy ukryte kształty lub postaci. Rzecz ma się podobnie w przypadku niezwykłych prac Cecilli Paredes.  

 

Artystka peruwiańskiego pochodzenia, tworząca obecnie w Stanach Zjednoczonych, przedstawia niezwykłe projekty. Za pomocą sztuki body paintingu jej postać wtapia się w identyczny wzór, będący tłem dla kadrów. Cecilia Paredes ukazuje odbiorcy swoją twarz wśród różnorodnych patternów: kwiatów, egzotycznych wzorów, czy fantazyjnych esów floresów. Twórczyni artystycznych iluzji wizualnych, zajmuje się również sztuką performance'u, łączy w swych dziełach wiele dziedzin sztuki, uzyskując w ten sposób swój unikatowy sposób komunikacji artysty z odbiorcą.

Zobaczcie niesamowite zdjęcia w naszej galerii! 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Cecilia Paredes | Cecilia Paredes artystka | Cecilia Paredes performance |

podobne artykuły