PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
Carolina Herrera Good Girl Blush: dualizm kobiecości

Carolina Herrera Good Girl Blush: dualizm kobiecości

Odkryj nowy rozdział w historii Good Girl!

 

Carolina Herrera kontynuuje zgłębianie natury współczesnej kobiecości, wprowadzając Wodę Perfumowaną Good Girl Blush. Śmiała eksplozja kontrastów zapewnia unikatowe pudrowe odzwierciedlenie kwiatowej kobiecości.

Piękna Karlie Kloss powraca jako uosobienie Good Girl i tego wszystkiego, co symbolizuje. Ubrana w olśniewającą różową kreację, zaprojektowaną specjalnie na potrzeby kampanii, emanuje promienną energią i figlarnym uśmiechem, subtelnie objawiając kontrasty zapachu Good Girl Blush.

Głównym atrybutem osobowości Good Girl jest dualizm. To olfaktoryczna ekspresja wewnętrznego wszechświata każdej kobiety, ukazująca jej zdolność do bycia jednocześnie zmysłową i silną, instynktowną i inteligentną, romantyczną i charyzmatyczną. Kreator zapachów Quentin Bisch tworzył tę nową edycję we współpracy z Shyamalą Maisondieu i Christophem Raynaud.

Karlie Kloss w kampanii Carolina Herrera Good Girl Blush (fot. materiały prasowe)

Błyskawicznej inspiracji wizualnej dostarczył legendarny flakon-szpilka Good Girl, który zinterpretowano w kolorystyce pastelowego różu, z dynamicznym złotym obcasem: „[Flakon]  momentalnie przywiódł na myśl strąk wanilii. Obcas jest siłą tej szpilki, a ja wyobraziłem sobie wanilię jako moc zapachu”.

Zapachowe oblicze różu

Wykorzystanie różnych ekstrakcji tego samego składnika było genialnym sposobem na zagłębienie się w historię Good Girl. Kreatorzy stworzyli słoneczną eksplozję zapachu poprzez skontrastowanie jego składników, a także znaleźli sposób na stworzenie dopełniających się nut w ramach każdego składnika. „Zajmowaliśmy się już apetycznym obliczem wanilii w poprzednich interpretacjach Good Girl, zatem użycie dodatkowej pudrowej ekstrakcji było idealnym sposobem na wyrażenie różu” – wyjaśnia Quentin Bisch.

Jeśli chodzi o ylang ylang: „mieliśmy już świetlistość samego płatka, a używając dodatkowo absolutu, zdołaliśmy wykorzystać głębszą, bardziej narkotyczną i zmysłową stronę tego uwodzicielskiego kwiatu”. Aby uzyskać efekt przypominający płatki, który wnosi do obfitego bukietu Good Girl Blush piwonia, kreatorzy pracowali z syntetycznymi molekułami połączonymi z wodą różaną, odzyskaną w procesie upcyklingu. Ta technika pozwala zachować wierny zapach naturalnej piwonii, rozwinąć w kompozycji pełny potencjał kwitnącego kwiatu i zapewnić długotrwały efekt na skórze.

Nuty zapachowe Carolina Herrera Good Girl Blush (fot. materiały prasowe)

Symbiotyczna gra fasetek przybiera formę tańca między składnikami. Ylang ylang, jako drugi główny składnik zapachu, stał się dla kreatorów naturalną progresywną kontynuacją białego jaśminu, który odgrywa tak istotną rolę w oryginalnej kompozycji Good Girl.

Kobiecość według Good Girl

Wszystkie zapachy gamy Good Girl charakteryzują się ekspresyjną i silną kobiecością odzwierciedlaną przez szpilkę, która może rozbić szkło dzięki swej czystej mocy. W świecie perfum biały kwiat ylang ylang jest uważany za egzotycznego krewnego jaśminu. Uwodzicielsko słoneczny ze szczyptą akcentów korzennych, przywołuje na myśl podróże i fantazje o ucieczce w dalekie strony. To świetlista, promienna reinterpretacja Good Girl.

Carolina Herrera Good Girl Blush (fot. materiały prasowe)

Jest to przypomnienie nie tylko odległości, jaką pokonują te cenne składniki, aby przeobrazić się w perfumy, lecz także specjalistycznej wiedzy lokalnych producentów. Oba składniki kompozycji Good Girl Blush – wanilia i ylang ylang –pochodzą z Madagaskaru i wysp Komorów w Afryce.

Aby stworzyć tę w pełni wegańską formułę, marka Carolina Herrera nawiązała współpracę z liderami branży perfumeryjnej Givaudan i korzystała z ich programu zrównoważonego rozwoju Sourcing4Good. To fundacja, której działania mają bezpośredni wpływ na robotników pozyskujących składniki, to wspólny wysiłek, którego inwestycja w zasoby i procesy ekstrakcji powołują do życia zapach taki jak Good Girl Blush.

Zapach Carolina Herrera Good Girl Blush (fot. materiały prasowe)

Zapach Carolina Herrera Good Girl Blush jest dostepny w sprzedaży w perfumeriach Sephora i Douglas oraz na sephora.pl i douglas.pl.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Karlie Kloss | zapachy | perfumy | DOUGLAS | CAROLINA HERRERA | Sephora |

podobne artykuły