PL / EN
CANDICE SWANEPOEL W CZERWCOWYM WYDANIU VOGUE NIPPON

CANDICE SWANEPOEL W CZERWCOWYM WYDANIU VOGUE NIPPON

Przedstawiamy top modelkę Candice Swanepoel w japońskiej edycji magazynu Vogue – i to w obiektywie niepokornego Terry’ego Richardsona. Zobaczcie śmiałą sesję zatytułowaną A Girl Can't Help It!

O Candice Swanepoel jest głośno – klasyczna piękność, przypominająca super modelki lat 90. – co i rusz pojawia się na okładkach modowych magazynów i jest bohaterką odważnych sesji zdjęciowych.

 

W czerwcowym wydaniu Vogue Nippon, Candice Swanepoel sfotografował Terry Richardson. Tytuł sesji brzmi The Girl Can’t Help It (ang. Dziewczyna nie może się powstrzymać). Edytorial utrzymany jest w kiczowatym stylu lat 80. – a stylizował ją George Cortina. Bujna fryzura top modelki zajęła się Duffy (Streeters). Za makijaż odpowiada Frank B.

 

Top modelka ma na sobie całą gamę „plastikowych” ubrań, bezpośrednio nawiązujących do ery disco. Marki, które prezentuje to, między innymi, Balmain, Emilio Pucci, Balenciaga, Christopher Kane oraz Prada.

 

Spójna stylistycznie i koncepcyjnie sesja jest, jak przystało na Vogue Nippon i Terry’ego Richardsona – nie tylko kolorowa, ale i wyzywająca, niekiedy nawet balansująca na granicy dobrego smaku. Jak widać, niepokorny amerykański fotograf jest w świetnej formie – i w dodatku „zaraża nią” innych.

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: Candice Swanepoel | Terry Richardson | Candice Swanepoel w sesji Vogue Nippon | Candice Swanepoel w obiektywie Terry'ego Richardsona |

podobne artykuły