PL / EN
BUTY Z NOREK NA POKAZIE CÉLINE WIOSNA LATO 2013

BUTY Z NOREK NA POKAZIE CÉLINE WIOSNA LATO 2013

Czy to żart projektantki Phoebe Philo czy może byty z norek to kolejny modowy must have? Jedno jest pewne, tak wygodnych i miłych dla stóp modeli jeszcze nie widzieliśmy!

A mówi się, że w modzie było już niemal wszystko. Niemal, bo jak się okazuje fantazje projektantów granic nie znają. Dowodem na to jest Phoebe Philo, która jako uzupełnienie kolekcji Céline na wiosnę lato 2013, a może i jej bazę, zaprezentowała buty wykończone futrem z norek. W modowym świecie zawrzało, a branża mody naprzemiennie snuje domysły genezy tych projektów.

 

Na wybiegu w zestawieniu z minimalistycznymi jak zawsze projektami ubrań charakterystycznymi dla Philo zobaczyliśmy kontrastujące propozycje szpilek i klapek wykończonych naturalnym futrem. Bez względu na to, czy jest to dowcip projektantki (bez wątpienia odznaczający się w historii) czy rodzaj manifestu wyzwolenia z niewygodnych szpilek kobiet, projektów trudno jest nie zauważyć. Wzbudzają uśmiech, sympatię, ale czy staną się modowym must have? Kto Waszym zdaniem skusi się na taki model?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Céline | trendy wiosna lato 2013 | buty z norek | Phoebe Philo |

podobne artykuły