PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
Butik CHANEL na Capri

Butik CHANEL na Capri

La Dolce Vita według CHANEL.

3 kwietnia 2023 roku CHANEL ponownie otwiera drzwi swojego sezonowego butiku w sercu czarującej wyspy Capri, w pobliżu malowniczej Via Camerelle.

W tym roku butik CHANEL został przeprojektowany w czystym, minimalistycznym stylu, zalanym świetlistą bielą z kontrastującymi akcentami graficznej czerni. Istnieje tu gra tekstur między centralnymi konsolami z kamienia mineralnego a pastelowymi tweedowymi ścianami i podium, które wprowadzają ciepło i charakter do przestrzeni. Wypełniona światłem i spokojna przystań, w której można odkrywać i zachwycać się gotowymi ubraniami, torbami i akcesoriami na nowy sezon.

Butik CHANEL na Capri (fot. materiały prasowe)

Korespondując ze skąpaną w słońcu lokalizacją, wejście do butiku prowadzi przez kamienny taras w odcieniu terakoty, który jest wyposażony w zachęcające do wypoczynku sofy i fotele na zewnątrz oraz upojny zapach letnich cytrusów i bugenwilli.

Wewnątrz butikowy układ koncentruje się wokół konsol ekspozycyjnych, które prezentują przyciągającą wzrok gamę najnowszych toreb i akcesoriów. Klienci, poruszając się po butiku, odkryją centralną ścianę ubrań z kolekcji ready-to-wear, z wyróżnionymi torebkami po jednej stronie i dedykowanymi ekspozycjami butów i okularów po drugiej.

Sezonowy butik CHANEL na Capri (fot. materiały prasowe) 

Butik zaprezentuje najnowszą kolekcję CHANEL COCO BEACH 2023, zabawną mieszankę amerykańskich kodów odzieży sportowej wraz z nowoczesnymi strojami kąpielowymi w jasnych kolorach, dostępną wyłącznie w wybranych butikach CHANEL na całym świecie, w tym Capri. Dostępna jest również filmowa i uwodzicielska kolekcja Ready-to-wear Wiosna-Lato 2023, kolekcja CHANEL - Dakar 2022/23 Métiers d'art, która celebruje barwną, swobodną elegancję lat 70. oraz pre-kolekcję jesień-zima 2023/24.

CHANEL ma przyjemność gościć klientów w sezonowym butiku na Capri od 3 kwietnia do 31 października br.

Wnętrza butiku CHANEL na Capri (fot. materiały prasowe) 


Butik CHANEL

Via Vittorio Emanuele, 61

Capri

Od Niedzieli do Czwartku: 10:00-19:00

Piątek i Sobota: 10.00-20.00

www.chanel.com

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Raffaella Milione - raffaella.milione@chanel.com

 

CHANEL na Capri (fot. materiały prasowe) 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: butik | zakupy | Włochy | wakacje | urlop | rynek dóbr luksusowych | Chanel |

podobne artykuły