PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
CHANEL otwiera swój pierwszy butik w Pradze

CHANEL otwiera swój pierwszy butik w Pradze

Zajrzyjmy do środka!

16 czerwca 2022 roku CHANEL otwiera drzwi swojego długo oczekiwanego pierwszego butiku w Pradze, w budynku z epoki Art Deco przy ulicy Pařížská, w historycznym sercu Starego Miasta – Staré Město.

Na powierzchni 360 metrów kwadratowych, dwupoziomowa przestrzeń prezentuje najnowsze kreacje CHANEL autorstwa Virginie Viard w zakresie produktów Ready-to-Wear, torebek, galanterii skórzanej, butów i akcesoriów. Ponadto goście będą mogli odkryć wybór zegarków i biżuterii, w tym kultowe i ponadczasowe zegarki J12, Première i Boy•Friend, a także emblematyczną kolekcję biżuterii COCO CRUSH.

Butik CHANEL w Pradze (fot. materiały prasowe CHANEL)

Butik zostanie otwarty z kolekcją CHANEL Métiers d'art 2021/22, zaprezentowaną po raz pierwszy w grudniu 2021 r. w le19M, symbolicznej nowej lokalizacji zainicjowanej przez Dom CHANEL w celu ukazania doskonałości kunsztu Mody Métiers d'art.

Sąsiadująca, ale połączona, przestrzeń Fragrance & Beauty o powierzchni 40 metrów kwadratowych zaprezentuje pełne portfolio zapachów, makijażu i pielęgnacji skóry CHANEL. Najważniejsze to PARIS-PARIS, najnowsze perfumy z kolekcji LES EAUX DE CHANEL, olfaktoryczna przygoda nasycona świeżymi, pikantnymi nutami róży damasceńskiej. Pojawią się również ekscytujące nowe dodatki do kolekcji makijażu LES BEIGES oraz nowa holistyczna i ekologiczna linia kosmetyków N°1 DE CHANEL.

fot. materiały prasowe CHANEL 

W tym projekcie nowojorski architekt i wieloletni współpracownik Peter Marino po raz kolejny uchwycił urok i ponadczasową nowoczesność CHANEL, rozwijając kody Domu. Udekorowany w emblematycznej palecie kolorów CHANEL, obejmującej czerń, biel, beż i złoto, butik prezentuje wykwintne meble na zamówienie, marmurowe podłogi i jasne tweedy, które podkreślają jego ciepły, gościnny charakter.

Niestandardowe dywany i ręcznie nakładane powłoki ścienne dodatkowo podkreślają wyjątkowość tego butiku, zaprojektowanego zgodnie z najnowszymi standardami. Wśród kluczowych elementów znalazły się monumentalne kamienne schody prowadzące na drugi poziom, gdzie jasny i przestronny salon obuwniczy wita gości eleganckim wachlarzem najnowszych modeli.

fot. materiały prasowe CHANEL 

Zgodnie z kulturą CHANEL wspierania sztuki, dzieła zamówione specjalnie dla tej przestrzeni to „Torso” Johana Cretena, „Gold Collage” Roberta Greene'a i „Camelia” Shelter Serry.

Ten nowy butik, będący wyrafinowaną, ekscytującą wizytówką kreatywności i rzemiosła CHANEL, obiecuje wyjątkowe i niezapomniane wrażenia zakupowe w stolicy Czech. Zapraszamy!

fot. materiały prasowe CHANEL 


CHANEL

ul. Pařížská 22

110 00 Praga

Republika Czeska

Telefon: + 420 296 677 960

Od Poniedziałku do Soboty: 10am – 7pm

www.chanel.com

Więcej informacji udziela:

Lucie Kozakova | lucie.kozakova@chanel.com

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: butik | zakupy | Chanel |

podobne artykuły