PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BURBERRY BODY - SOUNDTRACK Z KLIPU DOSTĘPNY OD DZISIAJ

BURBERRY BODY - SOUNDTRACK Z KLIPU DOSTĘPNY OD DZISIAJ

Akustyczna wersja piosenki Rosé, będącej soundtrackiem kampaniii reklamowej zapachu Burberry Body od dziś w sprzedaży! Poznaj kulisy współpracy brytyjskiej marki Burberry z zespołem The Feeling. Zajrzyj na backstage!

Burberry to marka tworząca swój wizerunek od początku do końca – Dyrektor Kreatywny Christopher Bailey osobiście pilnuje każdego detalu, niezależnie od rozmiarów przedsięwzięcia. Najnowszy projekt, zapach Burberry Body w każdym został przygotowany ze staranną pieczołowitością – od samych perfum, aż po muzykę wykorzystaną w klipie reklamowym.

 

Autorami piosenki Rosé są muzycy z zespołu The Feeling.

 

Chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego dla kampanii Burberry Body na podstawie naszej piosenki Rosé – mówi Dan Gillespie-Sells, wokalista zespołu - Podczas nagrania akustycznego na Abbey Road postanowiliśmy dołączyć do kompozycji instrumenty smyczkowe. To był prosty pomysł, dzięki któremu wykonanie nabrało nowego wymiaru i zmieniło emocjonalny rejestr tej piosenki. Bardzo podoba nam się to, jak odkryliśmy Rosé na nowo dzięki tej kompozycji. Współpraca z Burberry była dla nas ogromnym zaszczytem – i jest tym lepszym wspomnieniem, że marka świetnie łączy swoją pracę z muzyką.

 

Wersja piosenki, wykorzystana w kampanii telewizyjnej Burberry Body, została nagrana specjalnie na potrzeby brytyjskiej marki. Jako singiel będzie dostępna od dziś, 10 października 2011 roku.

 

Christopher Bailey bardzo mocno podkreśla swój związek z muzyką. Od lat wspiera brytyjskich artystów, włączając ich do swoich licznych projektów.

 

video - © Copyright Burberry

 

The Feeling to zespół, który podziwiam od zawsze – ich brzmienie jest wyjątkowe, a oni sami mają niezwykły talent i generuje mnóstwo fantastycznej energii. Uwielbiam pełen emocji głos Dana, tak świetnie wyeksponowany przy nagraniu Rosé, wraz z klawiszami, instrumentami smyczkowymi i romantyczna nutą – mówi Christopher Bailey.

 

Zapach Burberry Body od 1 września jest dostępny w sklepach na całym świecie. Wtedy też ruszyła kampania, prowadzona jednocześnie na wielu platformach multimedialnych.  

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Burberry body | The Feeling | Christopher Bailey | Rosie Huntington-Whiteley | Mario Testino | BURBERRY |

podobne artykuły