Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA HYAKINTHA NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011 - LOOKBOOK

KOLEKCJA HYAKINTHA NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011 - LOOKBOOK

Odrobina ekstrawagancji w klasycznej modzie męskiej! Zobaczcie koniecznie kolekcję Jacka Kłosińskiego - Hyakintha - na sezon jesień zima 2011.

O tym, że jesień już na dobre zagościła w naszych miastach przypomina pogoda i temperatura za oknem. Z szaf wyciągamy zatem cieplejsze kurtki i szaliki i grube wełniane swetry. Mężczyźni, którzy cenią sobie klasyczne kroje z lekką nutą awangardy powinni z kolei koniecznie zapoznać się z propozycjami na sezon jesień zima 2011 Jacka Kłosińskiego, który ukrywa się pod marką Hyakinth.

 

Designer swoimi projektami stara się przełamać panującą nudę i monotonię, zwłaszcza tę która jest udziałem kolekcji męskich. Inspirowane dziecięcym światem, widzianym oczyma dorosłego poszczególne modele, przemawiają do nas przydymionymi kolorami oranżu czy najmodniejszego bordo. Ciekawe rozwiązania, które klasycznym garniturom nadają nowoczesnego looku, intrygujące przeszycia zmieniające charakter standardowych płaszczy i odważne zestawienia kontrastujących ze sobą deseni – to specyficzne elementy, które sprawiają, że kolekcja, do zamkniętej często w schematach mody męskiej, wnosi powiew świeżości. Czy skusicie się na bardziej ekstrawaganckie propozycje Hyakintha?

tagi: Hyakinth | Jacek Kłosinński | trendy jesień zima 2011 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły