PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BUKIETY ŚLUBNE – TRENDY 2018

BUKIETY ŚLUBNE – TRENDY 2018

Trendy 2018 w ślubnej florystyce! 

Wybór odpowiednich kwiatów na ślub i wesele spędza sen z powiek niejednej parze młodej. Razem z Agencją Go Follow zapytaliśmy Andrzeja Sawickiego, założyciela warszawskiej kwiaciarni Flora Concept, o czym należy pamiętać przy wyborze kompozycji. Zobaczcie!

BUKIETY ŚLUBNE – CZYM SIĘ KIEROWAĆ?

Szukając odpowiedniej kwiaciarni, czy firmy florystycznej warto poprosić o pokazanie ich wcześniejszych ślubnych realizacji. To da nam wstępny obraz tego, czy nasza wizja jest podobna do wyobrażenia firmy, z którą przyjdzie nam współpracować. Kwiaty na ślubie, zarówno te będące dekoracją, jak i bukiet panny młodej, czy druhen powinny stanowić dodatek, ale nie przyćmić oprawy całego wydarzenia.

W zależności od tego, w jakim miesiącu bierzemy ślub, najlepiej jest postawić na kwiaty sezonowe, które najpiękniej wyglądają w danym okresie. Pary, które zdecydowały się na przyjęcie wiosną, czy latem będą miały większy wybór, a co za tym idzie, nieco łatwiejsze zadanie.

fot. materiały prasowe/agencja Go Follow, kwiaty Flora Concept


BUKIETY ŚLUBNE: TRENDY 2018

„Panny młode coraz częściej stawiają na kwiaty polne, ponieważ od kilku sezonów na ślubach i weselach niezmiennie króluje styl boho” – komentuje Andrzej Sawicki. Poza klasycznymi bukietami, coraz modniejsza staje się także biżuteria ślubna wykonana ze świeżych kwiatów. Delikatna bransoletka może okazać się oryginalnym i bardzo modnym dodatkiem.

W trendzie są także tzw. rozwiane bukiety, które doskonale podkreślają klimat rustykalnego przyjęcia. Panny młode nierzadko decydują się również na kompozycje, których motywem przewodnim jest uspokajający kolor natury. Bukiety stworzone na bazie modnych zielonych roślin: sukulenty, czy oplątwy stanowią unikalny akcent. Jeśli chcecie „wykreować” niepowtarzalne zestawienie do wyboru macie nietypowe kwiaty i liście, takie jak monstery, karczochy, czy proteę. W tym przypadku wystarczy już jeden roślinny element, który sam w sobie jest ozdobą. Miłośniczki romantycznego stylu z kolei mogą przebierać w różnego rodzaju dekoracyjnych wstążkach: jedwabnych, wielobarwnych, czy pastelowych zainspirowanych baletem, które subtelnie powiewają na wietrze.

POLECAMY: WIECZÓR PANIEŃSKI MARZEŃ. KRÓTKI PRZEGLĄD TEMATÓW

W naszej galerii prezentujemy najmodniejsze bukiety ślubne 2018. Zobaczcie!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: bukiety ślubne | ślub | trendy wiosna lato 2018 | Flora Concept |

podobne artykuły