PL / EN
NAJMODNIEJSZE ODCIENIE BLOND 2018

NAJMODNIEJSZE ODCIENIE BLOND 2018

Wariacje koloru blond!

Przefarbowanie włosów na blond było patentem wielu gwiazd na to, by ich kariera nabrała tempa. Brigitte Bardot za radą reżysera, męża i mentora, Rogera Vadima rozjaśniła ciemne włosy i od tamtego momentu stała się najpopularniejszą francuską aktorką lat 50. XX wieku. Może ten wątek zainspiruje Was to zmiany koloru włosów? Jeśli tak, koniecznie poznajcie najmodniejszą paletę tonacji.

BLOND – TRENDY 2018

W tym roku będzie królował: platynowy blond z odrobiną zimnego złota, miodowy odcień, sombre-wycieniowany blond na całej długości ciemniejszych pasm oraz jasny kolor z posrebrzanym połyskiem.

Z tradycyjnych odcieni pozostaną z nami: jasny popiel oraz naturalny blond. Z kolei, osobom pragnącym poszaleć z kolorem włosów polecamy truskawkową wersję.

POLECAMY: TOP 5 FRYZUR NA 2018 ROK

BLOND – INSPIRACJE

Przy wyborze koloru włosów warto zainspirować się wizerunkiem gwiazd np. Marilyn Monroe, która była jedną z najbardziej rozpoznawalnych blondynek świata. Aktorka po raz pierwszy rozjaśniła włosy w 1946 roku. Wówczas wybrała złoty odcień blond, który w trakcie rozwoju kariery przybrał postać platyny.

Po więcej inspiracji zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć.

UWAGA, KONKURS! WYGRAJ METAMORFOZĘ WIZERUNKU Z REDAKCJĄ LAMODE.INFO I MARKĄ CAMELEO!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: fryzury | trendy 2018 |

podobne artykuły