PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BLOG – GEAR FOR STYLE

BLOG – GEAR FOR STYLE

Aleksandra Kaczmarek ma zaledwie 14 lat, a już zachwyca dojrzałymi i przemyślanymi stylizacjami. Koniecznie przeczytajcie nasz wywiad z właścicielką bloga Gear for Style

Aleksandra Kaczmarek, bo tak nazywa się właścicielka bloga Gear for Style, ma zaledwie 14 lat, a już zachwyca dojrzałymi, przemyślanymi stylizacjami. Na co dzień łączy naukę w gimnazjum z pracą modelki w agencji GAGA MODELS, zaś w wolnych chwilach prowadzi, na którym publikuje stylizacje, będące zgrabnym połączeniem klasyki i młodzieńczej świeżości.

 

 

 

Dziś Przedstawiamy Wam bloga młodziutkiej Aleksandry. Przeczytajcie nasz wywiad! 

 

 

Skąd pomysł na założenie bloga?


Dla mnie jest to interesujące, gdyż można stać się inspiracją dla kogoś, nie tylko ze względu jak się wygląda, czy co się robi, ale za to jak się ubiera! Z tej racji, że moja siostra robiła mi pełno zdjęć, a ja lubiłam wymyślać przeróżne „stylizacje”, blog stał się miejscem, gdzie mogłam je z pożytecznym celem publikować. Nie tylko dla siebie. Dla innych!

 

 

Czy blog to tylko hobby czy dobrze płatna praca?


Dla mnie to hobby. Raczej nie da się zarobić na blogu, bo ubrań nie wymienisz za zapłacone rachunki.

 

 

W jaki sposób zmieniło się Twoje życie od kiedy regularnie zacząłeś publikować?


Nadal jestem tą samą Olą. Poznałam pełno fajnych ludzi, którzy w to co robią wkładają pełno pracy i zaangażowania, czasem ktoś mnie zaczepi. Myślę o swojej stronie i następnych stylizacjach, oraz o tym jak go urozmaicić.

 

 

Blog Gear of Style

Blog Gear for Style

 


Co przeszkadza Ci w blogowym świecie?


To, że jest pełno osób, które wszystkiego się czepiają. Na przykład kwestia darmowych ciuchów – z jeden strony są darmowe, bo nie wyciąga się za nie pieniędzy z własnego portfela, ale z drugiej strony na taką przyjemność trzeba ciężko zapracować.

 

 

Jak określiłabyś swój styl?

 

Nie mam określonego stylu, bo ciągle się zmienia.

 

 

Czym się kierujesz w doborze garderoby?

 

Tworząc obojętnie jaką stylizację, zawsze zaczynam od butów. To do nich dopasowuje resztę. Mam pełno par w swojej kolekcji, a najbardziej podobają mi się te, które są tak oryginalne, że nie ma za dużo okazji, żeby je ubrać.

 

 

Bez czego nie wyobrażasz sobie swojej szafy?

Na pewno bez jeansowych rurek.

 

 

Co składa się na dobrą, zauważalną stylizację?


Dobry, zauważalny akcent, na który każdy od razu zwróci uwagę.

 

 

Blog Gear of Style

Blog Gear for Style

 


Jakie są Twoje inspiracje? Czy wzorujesz się na gwiazdach filmu, estrady czy innych blogerach?


Nie od dziś wiadomo, że większość gwiazd sama się nie ubiera, bo nie mają po prostu na to czasu. Podziwiam własny wkład i pracę stylistek w tworzenie zestawów m.in. Mariny, Rihanny, sióstr Olsenek oraz Olivii Palermo.

 

 

Która kobieta jest Twoją ikoną stylu?


A kim jest ikona stylu? Podoba mi się jak ubierają się wymienione wyżej dziewczyny, Anja Rubik, Alexa Chung czy Willabelle Ong z bloga „Pale Division”. Powiedziałabym raczej, że to chwilowe zainteresowanie. Ich nazwiskiem nie nazywają torebek Hermesa, najlepsi projektanci nie tworzą kolekcji inspirowanych ich stylem, ani kopii ich kreacji nie zamawiają na swój ślub przyszłe królowe.

 

Najlepsza stylizacja w historii kina?


Może wydawać to się trochę banalne, ale gdyby się na tym głębiej zastanowić stylizacja Rebecci z „Wyznań zakupocholiczki” przemierzającej ulice Nowego Jorku w różowej sukience z kolorowymi falbankami jest fenomenalna! Nie wiem czy najlepsza, ale zapadała mi wyjątkowo w pamięci.

 

 

Blog Gear of Style

Blog Gear for Style

 


Jak wygląda świat damskiej blogosfery modowej?


Za krótko prowadzę bloga i  jeszcze nie opanowałam znajomości rzeczy. W każdym razie, z tego co ostatnio zauważyłam, te najlepsze polskie blogerki są całkiem dobrze w naszym kraju traktowane – obserwowanie pokazów z pierwszego rzędu, zapraszanie na ważne imprezy czy sesje dla modowych magazynów.

 

 

Czy czujesz się częścią modowej blogosfery?


Nie sądzę. Obecnie pewną granicę wytaczają dziewczyny, które swoje strony prowadzą od kilku lat i zdążyły na swój sposób zaistnieć. Mają tysiące wyświetleń dziennie, a przeróżne marki biją się o to, żeby X wykorzystała chociażby ich bransoletkę w swojej stylizacji. Trudno jest się przebić i dołączyć do ich grona, a mi brakuje jeszcze mnóstwo doświadczenia.

 

 

Jak widzisz swoją blogową działalność w przyszłości?


Może coś wyjdzie, może nie. Będę się starać działać jak najlepiej! Wszystko w swoim czasie...

 

 

Konieczcie sprawdźcie bloga Aleksandry!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Gear for Style | Aleksandra Kaczmarek blog | blog Gear for Style | blog |

podobne artykuły