PL / EN
RODZINA BECKHAMÓW NA OKŁADCE PAŹDZIERNIKOWEGO VOGUE UK 2018

RODZINA BECKHAMÓW NA OKŁADCE PAŹDZIERNIKOWEGO VOGUE UK 2018

Kreacje czyich domów mody promują?

Beckhamowie przez Brytyjczyków traktowani są jak „druga królewska rodzina”, których styl życia i ubierania się podpatruje naród. W związku z powyższym stali się bohaterami okładki oraz sesji zdjęciowej październikowej edycji Vogue UK.

BECKHAMOWIE: RODZINNA SESJA DLA VOGUE UK

Okładka październikowej edycji Vogue UK pojawiła się w dwóch wydaniach. Na jednej z nich projektantka pozuje  z synami, Brooklynem, Rome i Cruz’em oraz córką Harper. Wszyscy mają na sobie kreacje francuskiej marki Dior. Victoria występuje w klasycznej, śnieżno-białej koszuli. Drugie wydanie jest poświęcone jedynie projektantce i jej mężowi. Na stronie zapowiadającej brytyjską biblię mody Victoria pozuje z Davidem, a czarno-biały projekt utrzymany jest w romantycznym klimacie. Projektantka prezentuje się w kardiganie własnej marki, a jej mąż ma na sobie białą koszulę z podwiniętymi rękawami marki Dior. Autorem zdjęć jest Mikael Jansson.

DAVID BECKHAM: PODZIĘKOWANIE

Victoria pracowała długo i ciężko, aby zbudować niezwykle udaną markę w ciągu ostatnich dziesięciu lat i jestem z niej bardzo dumny. Cieszę się, że mogę wspierać jej marzenia. To był zaszczyt być częścią październikowego numeru Vogue’a. Będziemy świętować to z całą moją piękną rodziną, już w piątek. Dziękuję Ci” – powiedział David.

POLECAMY: KENDALL JENNER OBRAZIŁA MODELKI W WYWIADZIE DLA LOVE MAGAZINE?

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia, które pojawią się w najnowszym wydaniu brytyjskiej biblii mody. Jak Wam się podobają?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: David Beckham | Vogue UK | Victoria Beckham |

podobne artykuły