Logotyp serwisu lamode.info
BEAUTY.FASHION.SHOPPING I „100 KOLORÓW MARKI DOVE” – WIDEO

BEAUTY.FASHION.SHOPPING I „100 KOLORÓW MARKI DOVE” – WIDEO

Zobaczcie pierwsze wideo z cyklu „100 kolorów marki Dove” z Pauliną - autorką bloga Beauty. Fashion. Shopping - w roli głównej!

Za Tobą całkowita metamorfoza, nowy kolor włosów, a przed Tobą zmiana garderoby, wyjście na imprezę, trening czy zakupy – i zawsze masa pytań. W co się ubrać? W czym wyglądam najlepiej? I co do mnie pasuje? Nie słuchasz porad mamy, koleżanka prawi komplementy z sympatii, a chłopak uważa, że cokolwiek wybierzemy, będzie świetne. I jak tu podjąć decyzję? Radzimy: zacznij od koloru „szytego na miarę”!

 

Cztery blogerki, cztery miasta i jedna aplikacja – to bohaterowie naszego nowego cyklu „100 kolorów marki Dove”, który pokaże Ci jak z pomocą nieskomplikowanej aplikacji, która bazując na Twoim zdjęciu, szczegółach urody jak kolor włosów czy oczu, dobiera idealny zestaw barw, w których Ci do twarzy i w które bez względu na moment warto inwestować.

 

Jako pierwsza o jej zaletach przekonała się Paula Jagodzińska z bloga Beauty.Fashion.Shopping, która pokazała, że czasem potrzebujemy zachęty do zmian nawet w ciągu zwyczajnego dnia. Zaciekawieni? Zobaczcie nasze wideo z wizyty w Poznaniu, sami spróbujcie znaleźć swój kolor i weźcie udział w konkursie! Wszystkie szczegóły znajdziecie na: www.100kolorow.pl

 

wideo: Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 


tagi: Dove | aplikacja 100 kolorów marki Dove | Paulina Jagodzińska | Beauty.Fashion.Shopping | blog | blogerka |

podobne artykuły