PL / EN
Baterie łazienkowe – 5 oryginalnych propozycji do Twojej łazienki

Baterie łazienkowe – 5 oryginalnych propozycji do Twojej łazienki

Sprawdź i wybierz swój typ.

Łazienka to bardzo prywatna i bardzo intymna przestrzeń. Zadbasz w nim o swoje ciało, ale także i o umysł. Każda chwila spędzona w łazience powinna być przyjemna, relaksująca, niespieszna. Nie da się jednak osiągnąć zrelaksowania w łazience, w której baterie łazienkowe są nie tylko niefunkcjonalne, ale również nieestetyczne. Oto kilka propozycji, które pozwolą ci wybrać piękne i użyteczne baterie łazienkowe do twojej łazienki! Sprawdź, która jest najwłaściwsza dla Ciebie!

1. Baterie łazienkowe jednouchwytowe

Cenisz sobie prostotę i wygodę użytkowania? W takim razie jednouchwytowe baterie łazienkowe (świetne modele są dostępne w sklepie Łazienka Rea) to rozwiązanie właśnie dla ciebie!. Tego typu baterie umożliwiają precyzyjną regulację temperatury oraz przepływu wody za pomocą jednego uchwytu.

Dzięki uchwytom tego rodzaju nie tracisz czasu na ustawianie dwóch uchwytów, co przyspiesza i ułatwia korzystanie z łazienki za każdym razem, kiedy w niej jesteś. Jednouchwytowe baterie łazienkowe są dostępne w różnych kolorach i stylach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do aranżacji swojej łazienki.

2. Baterie do łazienki termostatyczne

Baterie łazienkowe termostatyczne to stosunkowo nowe i niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia precyzyjną regulację temperatury wody. Dzięki wbudowanemu termostatowi ustawisz temperaturę, która pozostanie na stałym poziomie i to niezależnie od zmian ciśnienia wody.

Rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla rodzin z dziećmi, które chcą uniknąć ryzyka poparzenia, oraz dla osób z wrażliwą skórą. Baterie łazienkowe termostatyczne są dostępne w różnych kolorach i stylach, dzięki czemu dopasowanie ich do estetyki twojego łazienkowego wnętrza będzie proste i szybkie!.

3. Wysokie baterie łazienkowe

Wysokie baterie łazienkowe to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę użytkowania i wolą korzystać z umywalek lub umywalek niskich. Tego typu baterie są wyższe niż standardowe baterie łazienkowe, dzięki czemu umożliwiają łatwiejsze korzystanie z bieżącej wody bez konieczności schylania się bądź przybierania nienaturalnych pozycji.

Nie przepadasz za niewygodną gimnastyką dłoni podczas korzystania z umywalki w łazience? Wolisz wysokie baterie łazienkowe? Na rynku znajdziesz mnóstwo modeli w różnych kolorach i stylach, dzięki czemu dopasujesz je do aranżacji swojej łazienki.

 

4. Chromowane baterie do łazienki

Rozglądasz się za modelem klasycznym i eleganckim? W taki razie powinieneś rozważyć zakup baterii łazienkowych chromowanych! Z pewnością nadadzą twojej łazience nowoczesnego i stylowego charakteru.

Chromowane baterie łazienkowe są bardzo odporne na zarysowania i uszkodzenia, dzięki czemu zachowują swój estetyczny wygląd przez długi czas. Chromowana powłoka odbija światło, co wpływa na optyczne powiększenie przestrzeni łazienki, a także poprawia jej estetykę i ogólny wystrój wnętrza. Zwłaszcza w łazienkach utrzymanych w stylu glamour czy nowoczesnym!

5. Baterie łazienkowe z wyciąganą wylewką

Dzięki wyciąganej wylewce łatwo i precyzyjnie skierujesz strumień wody w dowolnym kierunku, co ułatwi ci korzystanie z tego rodzaju baterii łazienkowej. Baterie z wyciąganą wylewką są dostępne w bardzo różnych wydaniach.

Często niezwykle oryginalnych, ale także standardowych i klasycznych. Chrom, stal, kolory – wybierz model odpowiadający twoim preferencjom i wystrojowi wnętrza twojej łazienki, a z pewnością osiągniesz estetyczny oraz funkcjonalny efekt! Tych kilka inspiracji najprawdopodobniej pomoże ci wybrać odpowiedni model do twojej łazienki. Powodzenia!

 

fot. materiały prasowe

Artykuł Partnera

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: wnętrza |

podobne artykuły