Logotyp serwisu lamode.info
Back to work z nową kolekcją torebek Bimba Y Lola

Back to work z nową kolekcją torebek Bimba Y Lola

Powrót do pracy wcale nie musi być nudny, szczególnie z marką Bimba Y Lola!

Spis treści

1. Nowa kolekcja na sezon jesień-zima 2023 Bimba Y Lola

NOWA KOLEKCJA BIMBA Y LOLA FW23 ZAPRASZA CIEBIE  (I TWOJĄ TORBĘ!) DO CAŁODZIENNEJ ZABAWY W WYJĄTKOWYM  PARKU ROZRYWKI! GRANT JAMES-THOMAS I ASHLEY MUNNS PO RAZ KOLEJNY POKAZUJĄ SWOJĄ MIŁOŚĆ DO KRAJOBRAZÓW Z ANALOGOWEGO  ŚWIATA. GŁÓWNA GWIAZDA TEJ ZIMY — NOWA TORBA POCKET BAG —  TOWARZYSZY BOHATEROM PODCZAS KAŻDEJ PPRZYGODY... A NIE TYLKO W PRACY!

Nowa kolekcja na sezon jesień-zima 2023 Bimba Y Lola

Nowa kolekcja zaspokoi wszystkich fanów akcesoriów marki Bimba Y Lola. W tym sezonie marka stworzyła torebkę, której nie sposób się oprzeć. Jest odpowiedzią na wszystko to, czego potrzebuje każda z nas. Jest pojemna, wpisuje się w trendy, pasuje do eleganckiej, ale też codziennej stylizacji, a oprócz tegio wygląda naprawdę cool. To model, który nie będzie miał sobie równych. Występuje w kilku barwach i materiałach. Moim absolutnym faworytem na ten sezon jest czarny, skórzany model ze srebrnymi okuciami i torebka w łaty. Tak dziwna, że aż piękna!


W nowej kolekcji Bimba Y Lola nie zabrakło też świetnych butów. Nie mogę się zdecydować czy bardziej podobają mi się botki na miniobcasie czy model w stylu biker shoes, który lansują teraz dziewczyny na Instagramie. A to nie wszystko, bo w nowej kolekcji nie zabrakło też balerinek i butów na klocku. Wszystkie te akcesoria będą idealne na nadchodzące chłodne miesiące. Odmienią twoją klasyczną stylizację do pracy i nadadzą jej nowego charakteru.


tagi: Bimba Y Lola |

podobne artykuły