Logotyp serwisu lamode.info
Ewolucja zapachów BVLGARI OMNIA w kampanii z aktorką Cailee Spaeny

Ewolucja zapachów BVLGARI OMNIA w kampanii z aktorką Cailee Spaeny

Kolekcja zapachów Bvlgari Omnia ujawnia swoją najbardziej szlachetną ekspresję, powracając z nowym designem, kampanią i ambasadorką. 

Spis treści

1. Bvlgari Omnia Crytalline

2. Bvlgari Omnia Amethyste

3. Bvlgari Omnia Coral

4. Nowy Flakon perfum Bvlgari Omnia

5. Nowa ambasadorka Bvlgari Omnia

Teraz Bvlgari Omnia przechodzi swoją najbardziej śmiałą ewolucję, ponieważ jej trzy sygnaturowe zapachy, Crystalline, Amethyste i Coral, zostały rozjaśnione kampanią Reveal Your Light, z nową ambasadorką, z nowym flakonem i nowym opakowaniem. 

Bvlgari Omnia Crytalline

Przypominająca czystość kryształu damska woda toaletowa Bvlgari Omnia Crystalline stanowi harmonijne połączenie kwiatowych i drzewnych nut, które odsłonią Twoje wewnętrzne światło. Została stworzona w 2005 roku przez perfumiarza Alberto Morillasa, a w 2023 roku powraca w nowej odsłonie z pięknym flakonem i nowym opakowaniem. Woda toaletowa Crystalline otwiera się lekkimi akordami bambusa i słodkich owoców nashi, do których po chwili dołącza aromat lotosu. 

Bvlgari Omnia Amethyste

Kompozycja czaruje od pierwszych chwil aromatem różowego grejpfruta z zielonymi nutami, by następnie rozwijać się aksamitnymi akordami irysa i róży bułgarskiej. Całość zapachu zbudowana jest na przypominających wanilię kwiatach heliotropu i nutach drzewnych, które najdłużej utrzymują się na skórze.fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Bvlgari Omnia Coral

W pierwszych nutach poczujesz cytrusowy aromat bergamoty, która zachwyci Twoje zmysły. Po chwili dominować zaczyna zapach hibiskusa, który dodaje blasku owocowym aromatom. Środkowe nuty granatu zapewniają soczyste orzeźwienie.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Nowy Flakon perfum Bvlgari Omnia

Nowy flakon oddaje hołd kultowemu kształtowi Omnia. Dwa zdejmowane pierścienie łączą się ze sobą, dosłaniając atomizer zapachu i wyrażając ewolucję kolekcji. Bliźniacze kręgi splecione w niekończącym się tańcu, reprezentują symbol nieskończoności. Elegancka ramka w kolorze różowego złota na nasadce przenosi DNA Bvlgari jako jubilera do rdzenia jednej z najbardziej kultowych kolekcji zapachów. 


Nowa ambasadorka Bvlgari Omnia

Na potrzeby kampanii, aktorka Cailee Spaeny została wybrana do ucieleśnienia ducha Omni. Odtwórczyni głównej roli w nadchodzącym filmie Sofii Coppolo Priscilla, opowiadającym o żonie i muzie Elvisa Presleya, 24-latka przyciągnęła uwagę Hollywood wszechstronnością i autentycznym blaskiem. Jako wschodząca gwiazda, Spaeny jest idealnym ambasadorem odnowionej kolekcji Omnia, wspaniale oddając kwintesencję legendarnej kolekcji zapachów.

tagi: perfumy | zapachy | Bvlgari Omnia |

podobne artykuły