Logotyp serwisu lamode.info
Anna Lewandowska zachwyca kreacjami z Wenecji. Na pokazie Armaniego pojawiła się w sukience marki BOSS

Anna Lewandowska zachwyca kreacjami z Wenecji. Na pokazie Armaniego pojawiła się w sukience marki BOSS

Anna Lewandowska po raz kolejny zachwyciła nas swoimi stylizacjami. Co gwiazda założyła na wyjątkowe wydarzenie marki Giorgio Armani?

30 sierpnia Wenecja ponownie stała się stolicą kina i wielkiej mody. Czerwony dywan Festiwalu Filmowego po raz kolejny wypełnił się największymi gwiazdami. Na specjalne zaproszenie Armani Beauty do Wenecji przybyła Anna Lewandowska.

W trakcie tegorocznej 80. edycji festiwalu Ania Lewandowska pozowała w trzech sukienkach. My zwróciliśmy uwagę na czarny projekt marki BOSS, który trenerka wybrała na pokaz couture „One Night Only” Giorgio Armaniego. 

Wystylizowana przez Karlę Gruszecką Lewandowska wyglądała zachwycająco w czarnej, garniturowej sukni z dużym dekoltem i mocnym rozcięciem na nogę. Stylizację uzupełniła klasycznymi czarnymi szpilkami, podłużnymi okularami przeciwsłonecznymi w stylu lat 90. i makijażem ust w kolorze krwistej czerwieni. 

Sukienka, w której pojawiła się Anna Lewandowska to projekt Ready To Wear na sezon wiosna-lato 2023, w którym na wybiegu w Miami pokazała się sama Naomi Campbell. Topmodelka zamknęła w garniturowej sukience show niemieckiej marki. 

Zdjęcie główne: mat. prasowe BOSS

Przeczytaj też: Stylizacje Anny Lewandowskiej w Wenecji 

fot. mat. prasowe

tagi: Anna Lewandowska | Festiwal w Wenecji | 80. festiwal w Wenecji |

podobne artykuły