Logotyp serwisu lamode.info
AUTOBOB – MOBILNE MEBLE DZIECIĘCE

AUTOBOB – MOBILNE MEBLE DZIECIĘCE

Koniec z nudnymi mebelkami dla dzieci, które nie mogą służyć do zabawy. Przedstawiamy Autoboba firmy Wood-Art, wielofunkcyjny mebel pod postacią samochodu!

Co raz częściej, zarówno producenci, jak i rodzice zwracają uwagę na to, aby kupowane przez nich mebelki dziecięce spełniały nie tylko swoje podstawowe funkcje, ale także były dla dzieci źródłem zabawy. Jedną z ostatnich propozycji na polskim rynku jest Autobob – wielofunkcyjny mebel firmy Wood-Art, który „rośnie wraz z dzieckiem”. Mebel-samochód jest rzeczywiście nie tylko źródłem dziecięcego zadowolenia, ale jest także śmiesznym i nietypowym sposobem urządzenia pokoju przez rodziców.

 

Po raz pierwszy pokazany podczas majowej wystawy Street of Design, Autobob to łóżko, komoda i biurko oraz miejsce zabaw. Wszystko ukryte jest pod postacią drewnianego samochodu. Jego pomysłodawczyni – Agnieszka Stefańska – miała na celu przede wszystkim stworzenie mebla, który byłby sam w sobie oryginalny i jednocześnie pozwalał maluchom na nieskrępowaną kreatywność. Części Autoboba są bowiem tak skonstruowane, że nie tylko pozwalają na modyfikowanie funkcji poszczególnych części, ale również na dowolne ich przestawianie i zabawę.

 

Przód auta może odgrywać rolę komody, ale także biurka dzięki wysuwanemu blatowi. Kabina auta jest doskonałym miejscem zabaw lub przestronną szafą na ubrania i akcesoria. Do kabiny dodatkowo dołączono tablice magnetyczne i przeznaczone do rysowania kredą. Łóżko znajdujące się w „naczepie ciężarówki” ma możliwość stopniowego wydłużania (od 130 do 200 cm) wraz z postępującym wzrostem właściciela. Koła samochodu też mają własne zastosowanie – odczepione od łóżka służą jako miękkie pufy.

 

W zależności od upodobań kolorystycznych stworzono cztery wersje mebla: w postaci czerwonego wozu strażackiego, szarej furgonetki policyjnej, samochodu militarnego w kolorze khaki oraz białego ambulansu. 

 

tagi: dziecko | design | meble dziecięce | Autobob | Wood-Art |

podobne artykuły