Logotyp serwisu lamode.info
APLIKACJA MODOWA CLOTIFY

APLIKACJA MODOWA CLOTIFY

#LaModePatronat: Weźcie udział w oficjalnej imprezie i stwórzcie własną wirtualną garderobę!

Redakcja LAMODE.INFO objęła patronatem inaugurację nowej aplikacji modowej Clotify 2.0. Weźcie udział w oficjalnym wydarzeniu marki i stwórzcie własną wirtualną garderobę!

 

Już 21 maja 2016 roku w godzinach: 9:00 – 21:00 przy HardRockCafe w Złotych Tarasach odbędzie się uroczysty launch Clotify, na którą zapraszamy wszystkich fanów mody! Podczas eventu będziecie mogli poznać nowinkę technologiczną, wziąć udział w konkursach, otrzymać upominki oraz spotkać polskie gwiazdy (m.in. Annę Wendzikowską, Magdą Steczkowską, Klaudię Halejcio czy Agnieszkę Kaczorowską). Dodatkowo, w specjalnej budce będzie można zrobić zdjęcia swoich stylizacji i zobaczyć je na telebimie o powierzchni 12m2 przed wejściem centrum handlowego, a co godzinę najlepszy look będzie nagrodzony rabatami do sklepów w Złotych Tarasach. Uwaga: to tylko część atrakcji zaplanowanych przez organizatorów!

 

 

IDEA CLOTIFY

 

Wirtualna szafa Clotify to innowacyjna mobilna aplikacja modowa, zapewniająca nieograniczony dostęp do własnej garderoby oraz setek modowych inspiracji od najlepszych marek, celebrytów i innych użytkowników w nowej odsłonie serwisu społecznościowego. Teraz każdy może mieć uporządkowaną kolekcję wszystkich swoich ubrań i dostęp do najnowszych trendów, a wszystko to w swoim telefonie w każdym miejscu i czasie!

 

„Aplikacja Clotify powstała w odpowiedzi na odwieczny – nie tylko kobiecy – problem: „nie mam się w co ubrać!”” – powiedział Mikołaj Krzemiński, właściciel i pomysłodawca aplikacji Clotify. „Jestem przekonany, że wszyscy mamy znacznie więcej ubrań niż nam się wydaje. Czujemy jednak ciągły niedosyt i niezadowolenie z własnej garderoby, gdyż nie wykorzystujemy jej potencjału: zapominamy o dużej części swoich ubrań i korzystamy jedynie z kilku bezpiecznych i znanych sobie stylizacji. Stąd zrodził się pomysł na stworzenie serwisu społecznościowego na urządzenia mobilne dedykowanemu modzie - Clotify, która nie tylko uporządkuje nasze garderoby, ale również zainspiruje i pomoże nam ubierać się lepiej i sprawniej” – tłumaczy Krzemiński.

 

JAK DZIAŁA CLOTIFY

 

Wystarczy:

 

1.         Pobrać aplikację Clotify z App Store lub Google Play.

2.         Zalogować się przez konto na Facebooku lub za pomocą e-mail.

3.         Zrobić zdjęcia swoich ubrań lub uzupełnić je z szaf innych użytkowników.

4.         Tworzyć stylizacje publikując własne zdjęcia lub kolaże na swoim wallu informacyjnym.

 

Ponadto, użytkownik po zalogowaniu może natychmiast przeglądać zawartość udostępnionych szaf w aplikacji Clotify, inspirować się publikacjami znanych marek, obserwować celebrytów, stylistów oraz znajomych. Z kolei, własna szafa wirtualna umożliwia też oznaczanie części garderoby we własnej stylizacji.

 

Brzmi świetnie! Zapraszamy w weekend do Złotych Tarasów – przekonajcie się sami!

 

tagi: Clotify | nowe technologie | aplikacja modowa |

podobne artykuły