PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
APARTAMENT PHARRELLA WILLIAMSA W OBIEKTYWIE BLOGERA TODDA SELBY

APARTAMENT PHARRELLA WILLIAMSA W OBIEKTYWIE BLOGERA TODDA SELBY

Prestiżowa dzielnica Florydy, trzy poziomowy penthouse o powierzchni ponad 9000 m2 i zapierający dech w piersiach widok na panoramę Miami. Zobaczcie jak mieszka słynny raper, Pharrell Williams.

Tym razem słynny Todd Selby zagościł u Pharrell’a Willims’a – rapera, muzyka, producenta oraz projektanta mody. Wziął pod lupę znajdujący się na 40. piętrze penthouse, którego wnętrze po prostu zapiera dech w piersiach! Ten trzy poziomowy apartament o zdumiewającej powierzchni ponad 9000 metrów kwadratowych to niezaprzeczalnie jedno z najbardziej stylowych miejsc na mapie Miami. Najwidoczniej zawsze doskonale zorientowany w tym „co piszczy w modzie” Pharrell, zna się także na wystroju wnętrz.

 

 

fot.Todd Selby theselby.com/Penthouse Pharrell Williamsfot.Todd Selby theselby.com/Penthouse Pharrell Williams

 


Luksusowy penthouse rapera znajduje w najbardziej prestiżowej, biznesowej dzielnicy Miami – Brickell. Na powierzchni dokładnie 9.080 metrów kwadratowych, znajduje się pięć sypialni, sześć łazienek oraz łaźnia parowa. Rozległa jadalnia, która z łatwością pomieści minimum 12 osób, ma 180-stopniowy rozległy widok na otaczający budynek ocean. W kuchni znajduje się ogromna wyspa z marmurowym blatem i sprzęt kuchenny godny samego masterchef'a. Jak na gwiazdę światowego formatu przystało, w apartamencie nie zabrakło także dwu poziomego basenu otoczonego bujną zielenią oraz pokoju multimedialnego z czerwonymi, skórzanymi fotelami. Przestrzenny penthouse posiada niezrównane 360-stopniowe widoki na niesamowitą panoramę Miami i otaczający go ocean oraz zatokę.

 

 

Zachwyciły nas ogromne tarasy, szklane ściany, drewniane podłogi oraz granitowe wykończenia. Pop art’owe detale są wisienką na torcie. Nie umknęło nam też czerwone krzesło Perspective, które powstało przy współpracy Pharrella z projektantką mebli Domeau & Peres.

 

 

fot.Todd Selby theselby.com/Penthouse Pharrell Williamsfot.Todd Selby theselby.com/Penthouse Pharrell Williams

 


"Żyć swoim życiem 40 pięter nad ziemią, patrząc codziennie na morze i niebo - niesamowite. Widzisz świat z innego punktu widzenia” wypowiada się amerykański raper o swoim apartamencie. "To jest jak życie w akwarium, ale takim bardzo ciekawym - nikt nie może zobaczyć tego, co się tutaj dzieje, w środku. To jest jak akwarium z odcieniem limo". Koniecznie zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie to!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Pharrell Williams | Todd Selby | domy gwiazd | Todd Selby z wizytą u Pharrella Williamsa | Pharrell Williams penthouse |

podobne artykuły