PL / EN
ANTI GRAVITY SPRAY  OD MARKI KEVIN. MURPHY

ANTI GRAVITY SPRAY OD MARKI KEVIN. MURPHY

Włosy pełne objętości niczym u Brigitte Bardot? Teraz to możliwe! Poznajcie nowy produkt marki KEVIN MURPHY - Anti Gravity Spray.

Została stworzona przez stylistę fryzur w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów pracujących podczas sesji modowych. Kevin Murphy poszukiwał recepty na utrwalenie fryzury, nie rezygnując przy tym z naturalnego efektu. Tak powstały pierwsze produkty jego autorskiej marki, sygnowane jego imieniem i nazwiskiem. Wszystkie powstają na bazie zrównoważonych i odnawialnych składników. Zawierają czyste olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne antyoksydanty. Żaden produkt marki KEVIN.MURPHY nie zawiera siarczanów ani parabenów oraz nie jest testowany na zwierzętach.

 

Po niebywałym sukcesie linii COLOR.ME, zapewniającej profesjonalną, ekologiczną i skuteczną koloryzację, przedstawiamy Wam najnowszy produkt do włosów ANTI. GRAVITY. SPRAY, który zapewnia spektakularną objętość. W pełni ekologiczny skład to przede wszystkim olejek lawendowy regulujący pracę gruczołów łojowych na skórze głowy, ekstrakt z grejpfruta oraz dodatek nowozelandzkiego miodu z krzewu Manuka. Kosmetyk będzie także odpowiedni dla osób używających suszarki, gdyż optymalizuje on efekt lekkości, jednocześnie chroniąc włosy przed wysoką temperaturą.

 

Warto zadbać o to, aby nasza fryzura uwodziła objętością!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Kevin Murphy | ANTI.GRAVITY.SPRAY | COLOR.ME | spray | kosmetyki do włosów |

podobne artykuły