PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK W SESJI DLA MAJOWEGO VOGUE PARIS 2014

ANJA RUBIK W SESJI DLA MAJOWEGO VOGUE PARIS 2014

Anja Rubik baletnicą? Zobaczcie edytorial „Backstage” z paryskiego Vogue, autorstwa Mario Sorrentiego, w którym polska modelka pozuje m.in. w towarzystwie dwójki francuskich tancerzy i modeli Les Twins!

To kolejny edytorial, przy którym znakomity duet Rubik i Sorrenti pracował razem! Ostatnie efekty ich współpracy mogliśmy podziwiać w kwietniowym Lui Magazine, gdzie fotograf wykonał przepiękne akty polskiej modelce. Tym razem Anja Rubik, na potrzeby sesji „Backstage” dla paryskiego Vogue, wcieliła się przed obiektywem Mario Sorrentiego w rolę baletnicy, a towarzyszą jej m.in. Laurent i Larry Bourgeois, czyli słynny francuski duet tancerzy, choreografów i modeli - Les Twins.

 

Z burzą blond loków na głowie, o które zadbał Shay Ashual, Anja pozuje w stylizacjach przygotowanych przez Emmanuelle Alt. Redaktor naczelna francuskiego wydania magazynu wybrała dla polskiej modelki projekty takich marek jak Dior, Gaultier Paris, Victor&Rolf, Armani Privé, Valentino, Maison Martin Margiela, Dolce&Gabbana czy Chanel. W tych oryginalnych kreacjach i z klasycznymi pointami na nogach, naszej topmodelce nie brakuje zadziorności i seksapilu.

 

Co sądzicie o Anji w roli królowej parkietu wprost z sali baletowej? My jesteśmy zdecydowanie na tak!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Mario Sorrenti | Vogue Paris May 2014 | Vogue Paris maj 2014 | Anja Rubik sesja | Anja Rubik w Vogue Paris | Anja Rubik |

podobne artykuły