PL / EN
PIERWSZY W POLSCE OUTLETOWY POP-UP STORE H&M

PIERWSZY W POLSCE OUTLETOWY POP-UP STORE H&M

Szwedzki gigant odzieżowy H&M otwiera pierwszy outletowy pop-up store w Polsce, który w dodatku pomaga! Dowiedzcie się więcej.

Szwedzki gigant odzieżowy H&M znany jest ze swojego zaangażowania w kwestie społeczne. Bierze aktywny udział w budowaniu świadomości i poszerzania wiedzy w temacie współczesnych problemów. Wszystko z pomocą m.in. projektów H&M Fashion Against Aids lub H&M Consciuos - moda przyjazna środowisku.


Tym razem, bardziej lokalnie, sieciówka postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie oraz skalę rozpoznawalności marki na całym świecie. Wraz z Fundacją SYNAPSIS i FACTORY Warszawa Annopol postanowiła bowiem pomóc osobom z autyzmem.

 

Już 25 kwietnia ruszy pierwszy w Polsce outletowy pop-up store H&M, czyli znikający i pojawiający się sklep. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc podopiecznym organizacji, dotkniętym zaburzeniami na tle autystycznym z ośrodka „Dom i Praca”, mieszczącego się w Wilczej Górze pod Warszawą. To pierwsze tego typu miejsce w Polsce, łączące pobyty chorych z pracą zawodową.

 

Klienci sklepu, nie tylko będą mogli pomóc w rozszerzeniu oferty terapeutycznej oraz intensyfikacji prowadzonych już działań, ale dodatkowo fundusze przyczynią się do zakupu nowych narzędzi do komunikacji alternatywnej oraz na zatrudnienie doświadczonych instruktorów. Powierzchnia przeznaczona na ten cel została udostępniona nieodpłatnie przez centrum FACTORY, które także wspiera projekt.

 

„Zdecydowaliśmy się przekazać dochód ze sprzedaży ubrań w naszym pop-up store na rzecz Fundacji SYNAPSIS. Już dzisiaj możemy potwierdzić, że nie będzie to kwota mniejsza niż 100 000 złotych” – zapewnia Ewa Jarzemska, Sales Market East Marketing and PR Manager H&M.

 

Co sądzicie o szlachetnej inicjatywie? Wesprzecie projekt?

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: H&M pop-up store | FACTORY Warszawa Annopol | Fundacja SYNAPSIS | H&M |

podobne artykuły