Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK I SASHA PIVOVAROVA NICZYM MADONNA W PAŹDZIERNIKOWYM VOGUE PARIS

ANJA RUBIK I SASHA PIVOVAROVA NICZYM MADONNA W PAŹDZIERNIKOWYM VOGUE PARIS

Top modelki Anja Rubik i Sasha Pivovarova wcielają się w kapryśne femme fatale o twarzach królowej popu – Madonny. Wszystko to na łamach październikowego Vogue Paris!

W październikowym wydaniu Vogue Paris (nr 10/2011) na stronach 310-320 opublikowano sesję zdjęciową zatytułowaną Fatale. Editorial uwiecznili fotografowie Mert Alsa i Marcus Piggott, stylizacją natomiast zajęła się sama redaktor naczelna magazynu – Emmanuelle Alt.

 

Na potrzeby sesji dwie top modelki – Polka Anja Rubik i Rosjanka Sasha Pivovarova wcieliły się w kapryśne, bezczelne i emanujące agresywnym seksapilem blond diwy, do złudzenia przypominające królową popu, Madonnę, w okresie punkowo-dyskotekowych lat 80.

 

Zrealizowane w wypełnionej słońcem willi zdjęcia o różnorodnym nasyceniu barw i mocnych kontrastach między światłem i cieniem przedstawiają nowe, nieznane dotąd oblicze tych dwóch modelek. To jedna z najodważniejszych opublikowanych dotąd sesji Sashy i Anji – i przyznajemy, że robi ona niesamowite wrażenie.

tagi: Sasha Pivovarova | Vogue Paris | editorial | Emmanuelle Alt | Anja Rubik |

podobne artykuły