PL / EN
ANJA RUBIK DLA ANTIDOTE MAGAZINE WIOSNA LATO 2014

ANJA RUBIK DLA ANTIDOTE MAGAZINE WIOSNA LATO 2014

Zobaczcie jak polska topmodelka wypadła przed obiektywem Cuneyt Akeroglu w sesji do wiosenno-letniego wydania Antidote Magazine.

 

W najnowszym, wiosenno- letnim numerze Antidote Magazine„The Romance Issue” pojawiła się Anja Rubik. Sesja autorstwa tureckiego fotografa Cuneyt Akeroglu, to pełne kobiecej sensualności fotografie, na których polska topmodelka wypadła jak zawsze zachwycająco. Prowadząca i jedna z jurorek polskiej edycji „Project Runway”, objawia przed obiektywem swoje dwa oblicza. Z jednej strony, z włosami specionymi w warkocz, ubrana w zwiewne białe sukienki jest wyjątkowo delikatna i naturalna. W innych ujęciach, modelka prowokuje spojrzeniem, jednak tym dwuznacznym ujęciom nie brak stylu i elegancji. Wyjątkowo prezentuje się również w negliżu. Tutaj stylista sesji Yann Weber, wybrał dla niej jedynie wzorzystą chustę i naszyjnik. 

 

Anja Rubik to zdecydowanie jedna z tych modelek, która nie stroni od odważnych i pełnych nagości sesji. Są to zazwyczaj bardzo zmysłowe fotografie, gdyż jak podkreśla sama modelka, bardzo drażni ją współczesne podejście do seksu i nagości, przepełnione wulgarnością lub z kolei zbyt pruderyjne. Topmodelkę fascynuje, w jaki sposób było to pokazywane w latach 70-tych, co sama stara się uskuteczniać w magazynie „25”, który współtworzy razem ze swoim mężem Sashą Knezevicem.  

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie zdjęcia z Anją w roli głównej! Co sądzicie o tej sesji? 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Antidote Magazine | Antidote Magazine SS 2014 | Anja Rubik edytorial | Cuneyt Akeroglu | Anja Rubik |

podobne artykuły