PL / EN
JOHNNY DEPP W EDYTORIALU INTERVIEW MAGAZINE

JOHNNY DEPP W EDYTORIALU INTERVIEW MAGAZINE

Johnny Depp nie daje o sobie zapomnieć! Zobaczcie, jak w edytorialu Interview Magazine wypadł jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood!

Johnny Depp, jeden z najbardziej charyzmatycznych aktorów Hollywood, nie daje o sobie zapomnieć! Tym razem mamy okazję ujrzeć go na łamach Interview Magazine, w sesji autorstwa Bruce'a Webera. Kontrowersyjny gwiazdor, który przekroczył już granicę pięćdziesiątego roku życia, zdaje się w ogóle nie zmieniać. Co więcej, od czasów jego początków w branży, kiedy to wypłynął na szerokie wody w musicalu „Beksa” Johna Watersa, nadal przyciąga uwagę swoim magnetyzującym spojrzeniem. W trakcie swojej kariery filmowej spotykał się z najpiękniejszymi kobietami świata, wśród których znajdziemy, m.in. Winonę Ryder, ikonę mody Kate Moss, Vanessę Paradis oraz obecną partnerkę - amerykańską aktorkę Amber Heard

 

 

W edytorialu mamy okazję zobaczyć Deppa w wydaniu niepokornego mężczyzny, który oprócz tak oczywistych aspektów, jak jego niezwykle atrakcyjny wygląd fizyczny, ma wiele do powiedzenia. W wywiadzie, będącym uzupełnieniem sesji zdjęciowej, Johnny rozmawia ze swoim wieloletnim przyjacielem, Iggy Popem. Jest to pełna luzu opowieść o czasach młodości oraz idolach, takich jak Kerouac, Ginsberg czy the Beats.

 

 

Jak Waszym zdaniem wypadł Johnny? Sądzicie, że nadal posiada urok sprzed lat?

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Johnny Depp | Interview Magazine | Bruce Weber | Iggy Pop |

podobne artykuły