PL / EN

BY AGATA TANTER

Autorska strona Agaty Tanter, Redaktor Naczelnej portalu LAMODE.INFO. Wywiady z osobowościami ze świata mody i kultury, street fashion, polecane miejsca, marki i produkty.
MOJE ODKRYCIE – PERLES DE LALIQUE

MOJE ODKRYCIE – PERLES DE LALIQUE

O moim spotkaniu z zapachem absolutnie wyjątkowym.

PERLES DE LALIQUE, CZYLI…

Perles de Lalique to ozdoba oflaktorycznej rodziny marki Lalique. Zapach z ponad dziesięcioletnią historią jest kobiecy i subtelny, a jednocześnie mocny w wyrazie. Luksusowa kompozycja jest odą do Róży Bułgarskiej - drogocennej i nieskalanej. Słodki i świeży kwiat podkreślają śmiały czarny pieprz burboński oraz szlachetny korzeń irysa. Indonezyjska paczula oraz drzewo kaszmirowe dodają zapachowi głębi, przepychu i tajemniczości, odkrywając na nowo nowoczesną nutę szyprową.

Francuska marka na każdym kroku nawiązuje do skarbów swojego kryształowego dziedzictwa. Flakon przypomina puderniczkę z kaktusem, którą Rene Lalique, założyciel firmy, stworzył w 1928 roku. Polerowane i oszronione szkło oraz słynne onyksowe kolce kaktusa, umieszczone na konturze stanowią o kunszcie oprawy.

Więcej o zapachu Perles de Lalique przeczytacie TUTAJ!

PERLES DE LALIQUE TO DLA MNIE…

Powonienie to zmysł nadzwyczajny, dla mnie najmocniejszy. To zapachy, choć tak ulotne, zostają z nami najdłużej i przywołują w nas wspomnienia, emocje, osoby i miejsca… Już po pierwszym spotkaniu z kompozycją francuskiej marki wiedziałam, że będzie dla mnie nośnikiem szczególnych chwil, a jednocześnie jest tak bogatą kompozycją, że w pierwszej chwili budzi skojarzenia… Perles de Lalique przypomina mi:

PARYŻ. Najbardziej stylowe miasto świata, przesiąknięte historią, a jednocześnie niezwykle nowoczesne.

JEDWAB. Najszlachetniejszy z materiałów, kwintesencję luksusu i lekkości.

BIEL. Symbol doskonałości, światła, szczęścia, harmonii, dobra i prostoty.

CELEBROWANIE CODZIENNOŚCI. Chwilę tylko dla siebie, moją własną przestrzeń, filiżankę aromatycznej herbaty, ulubioną muzykę w tle…

PERLES DE LALIQUE – ZAPACH DEDYKOWANY…

Zapach Perles de Lalique skrywa w swym wnętrzu kontrasty i dla takiej też osoby jest dedykowany. To kompozycja dla nowoczesnej, aktywnej kobiety, która na co dzień żyje szybko i intensywnie, ale nie zapomina, żeby zwolnić w poszukiwaniu wewnętrznej harmonii, która jest racjonalną minimalistką, ale nie rezygnuje ze swojej romantycznej natury. Jej walorami są siła i niezależność, a jednak są momenty, w których bywa subtelna i potrzebuje skryć się w ramionach ukochanego. Jedno jest niezmienne: pewność siebie i blask, który od niej bije, a wszystko za sprawą tego, co niewidoczne dla oczu: zapachu Perles de Lalique.

Perles de Lalique – pieśń na cześć nowoczesnej kobiecości! Perfumy Perles de Lalique dostępne także w Polsce. SPRAWDŹ!

 


 

Fot. Kate Jablonska / LAMODE.INFO

douglas

Perfumy Perles de Lalique dostępne są w perfumeriach Douglas

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: perfumy | zapachy | Lalique |

podobne artykuły