PL / EN
ALL FOR CHILDREN - WSPÓLNA INICJATYWA H&M i UNICEF

ALL FOR CHILDREN - WSPÓLNA INICJATYWA H&M i UNICEF

W ramach wspólnej inicjatywy H&M i UNICEF część dochodu ze sprzedaży specjalnej kolekcji dla najmłodszych zostanie przekazane na rzecz dziecięcych programów organizacji w Bangladeszu. Przyłączcie się do akcji!

Tej jesieni w ramach akcji All for Children, odbywającej się z inicjatywy H&M i UNICEF, dzieci (również z Polski) będą pomagały innym dzieciom - z najuboższych zakątków Ziemi. Do wybranych 160 sklepów H&M na całym świecie oraz sprzedaży on line trafi specjalna kolekcja ubranek dla najmłodszych, książek z obrazkami oraz gier i zabaw. 25% ze sprzedaży każdej z tych rzeczy zostanie przekazane na poczet dziecięcych programów UNICEF w Bangladeszu.

 

W kolekcji znajdziemy sukienki w kwieciste nadruki, kraciaste dzianinowe sweterki oraz kaszmirowe kardigany czy najmodniejsze w tym sezonie parki z kapturem. Dodatkową atrakcją jest mini zestaw identycznych ubranek dla maskotki – owieczki o imieniu Moritz. W ten sposób dzieci i ich ulubione maskotki mogą nosić dokładnie to samo!

 

To nie pierwsza społeczna akcja H&M – od kilku sezonów marka przygotowuje kolekcje Fashion Against AIDS. Część dochodu z jej sprzedaży zasila fundacje wspierające walkę z HIV/AIDS.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: UNICEF | All For Children | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | H&M |

podobne artykuły