PL / EN
ALEXANDER WANG X BVLGARI – URODZINOWA KOLEKCJA TOREBEK

ALEXANDER WANG X BVLGARI – URODZINOWA KOLEKCJA TOREBEK

Poznajcie 6 nowych oblicz torebki Serpenti Forever Bag z okazji 135. urodzin włoskiej marki.

Pokryte zwierzęcym printem, miętowe i białe – oto 6 nowych odsłon kultowej torebki Serpenti Forever Bag i efekty kolaboracji Alexandra Wanga z marką Bvlgari!

ALEXANDER WANG X BVLGARI – KOLABORACJA 2019

Bvlgari to jedna z najbardziej popularnych włoskich marek na świecie, oferująca dodatki, biżuterię, unikalne akcesoria oraz zegarki. Z okazji 135. urodzin brandu, stworzono kapsułową kolekcję torebek przy współpracy z cenionym projektantem, Alexandrem Wangiem.

ALEXANDER WANG X BVLGARI – 6 OBLICZ SERPENTI FOREVER BAG

W ramach kapsułowej kolekcji Serpenti Through the Eyes of, Alexander Wang podjął się zadania zinterpretowania na nowo kultowej torebki Bvlgari, Serpenti Forever Bag. W efekcie powstało sześć skórzanych modeli dostępnych w kilku kolorach: bieli, czerni, mięcie oraz pokrytych wężowym printem i motywem jaszczurki.

Alexander Wang x Blvari: kapsułowa kolekcja torebek 

ALEXANDER WANG X BVLGARI – INSPIRACJE W KOLEKCJI

„Znalazłem oryginalny kawałek węża z lat 60. XX wieku w archiwach Bvlgari i wspomniany skrawek zainspirował mnie to stworzenia kolekcji. Linia ta to ukłon w stronę grzesznej kobiety. (…) Podczas projektowania zawsze myślę o poszukiwaniu emocji” – powiedział Alexander Wang.

ALEXANDER WANG X BVLGARI – KAMPANIA Z UDZIAŁEM HAILEY BIEBER

W kampanii torebek Alexander Wang x Bvlgari udział wzięła Hailey Bieber. Modelka pozowała w skórzanych garsonkach z mini spódnicą oraz tweedowych, morelowych żakietach i koronkowych rękawiczkach, a całość dopełniły eleganckie, średniej wielkości torebki na łańcuszku.  

POLECAMY: TOREBKI – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2019/20

W galerii prezentujemy zdjęcia z kampanii torebek Alexander Wang x Bvlgari, z udziałem Hailey Bieber.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Alexander Wang | Hailey Bieber | Bvlgari | kolekcja | kampania | torebki |

podobne artykuły