Logotyp serwisu lamode.info
ALBUM W WERSJI XXL NA 40-LECIE PRACY ANNIE LEIBOVITZ

ALBUM W WERSJI XXL NA 40-LECIE PRACY ANNIE LEIBOVITZ

Znane wydawnictwo Taschen postanowiło uczcić 40-letni dorobek Annie Leibovitz, publikując specjalny album, poświęcony twórczości amerykańskiej fotografki. Sprawdźcie. 

Na zagranicznym rynku co jakiś czas pojawiają się nowe publikacje na temat twórczości słynnych fotografów, a jednak tę można uznać za wyjątkową. Limitowana edycja albumu prezentującego dorobek znanej amerykańskiej fotografki Annie Leibovitz waży aż 26 kilogramów i jest jedną z największych tego typu książek (50 na 69 cm).

 

Album wydany przez Taschen, stanowi retrospektywę twórczości najsłynniejszej portrecistki gwiazd Hollywood i przedstawia prace, jakie w ciągu czterdziestu lat pojawiły się w jej dorobku. Wśród nich znalazły się m.in. publikacje dla magazynów takich jak The Rolling Stone, Vanity Fair i Vogue.

 

Album wydano w 10.000 egzemplarzy, a do wyboru są cztery okładki (ze słynnym zdjęciem Whoopi Goldberg, rysunkiem Keitha Haringa, fotografią Patti Smith lub Davida Byrne’a). Na szczęśliwych posiadaczy czeka również specjalna niespodzianka w postaci stolika autorstwa Marca Newsona.

 

 

 

 

tagi: Annie Leibovitz | Annie Leibovitz album | Taschen |

podobne artykuły