PL / EN
AGATA POSPIESZYŃSKA – NASTROJOWA SESJA DLA TOWN&COUNTRY UK

AGATA POSPIESZYŃSKA – NASTROJOWA SESJA DLA TOWN&COUNTRY UK

Kolejna piękna realizacja polskiej fotografki!

Jeśli chodzi o budowanie klimatu sesji, a także bezbłędne kolorystyczne osadzenie prezentowanych projektów w przestrzeni, Agata Pospieszyńska nie ma sobie równych. Portfolio obfitujące w sesje realizowane dla najlepszych tytułów magazynów o modzie mówi samo dla siebie: zabiegają o nią nie tylko rodzime publikacje, ale też zagraniczne edycje najpoczytniejszych tytułow o modzie: Vogue Ukraine, Harper’s Bazaar UK, Harper’s Bazaar Russia, Oyster, L`officiel Switzerland, Nylon, czy Elle Czech.

 

SESJA FOTOGRAFICZNA AGATY POSPIESZYŃSKIEJ

 

Zlokalizowana w niecodziennych okolicznościach przyrody - na tle barwnych nadmorskich przestrzeni, nad samą wodą, a także u zbocza klifu, powstała dla magazynu Town&Country UK. Nie jest to pierwsza realizacja Pospieszyńskiej dla tego tytułu, za to na pewno szczególna choćby dlatego, że to pozycja, która otworzyła fotografce drzwi do brytyjskiej edycji magazynu Harper’s Bazaar; Justine Picardie - redaktor naczelna obu tytułów szybko poznała się na talencie Polki.  

 

MODELKA DANI WITT

 

Wybór modelek także nigdy nie jest przypadkowy. Wśród niezliczonej ilości realizacji Agaty, bo trzeba przyznać, że fotografka pracuje bez wytchnienia, są takie, do których mamy szczególny sentyment – pamiętacie Alice Tubilewicz w sesji dla Harper’s Bazaar Russia, Maję Salamon dla Unpolished Magazine, nowego formatu Iny Lekiewicz czy Julitę Formellę i Alicję Macedońską z Rebel Models w kampanii LeBrand? Tym razem przyglądamy się podopiecznej agencji NEXTDani Witt. Modelka ma na koncie m.in. edytoriale w Vogue Brazil oraz Vogue Japan, tureckiej edycji magazynu L’Officiel oraz edytorial zorganizowany dla prestiżowego portalu models.com.

 

KREDYTY SESJI

 

Na sukces całości składa się zaangażowanie całego teamu. Obok fotografki za piekną realizacją dla Town&Country odpowiedzialni są Charlie Harrington z Harpers Bazar UK która przygotowała stylizacje, Kota Suizu, który zadbał o fryzury oraz makijażyska Marie Thomsen. Lubimy!

 

 

MATERIALS_2016/MODA_POLSKA/OSOBOWOSCI/AGATA POSPIESZYNSKA – NASTROJOWA SESJA DLA TOWN  AND COUNTRY UK/shot5_0066.jpg

 

fot. Agata Pospieszyńska/New Order

video

MACIEJ ZIEŃ - BACKSTAGE POKAZU "UNDER PRESSURE"

tagi: Agata Pospieszyńska | Town&Country | Dani Witt |

podobne artykuły