Logotyp serwisu lamode.info
AGA PAUL – NOWY TALENT W POLSKIEJ MODZIE

AGA PAUL – NOWY TALENT W POLSKIEJ MODZIE

Przedstawiamy Wam młodą i zdolną polską projektantkę - Agę Paul.

Agnieszka Paul-Smolińska, przedstawiająca się zdrobnieniem Aga Paul, to młoda polska projektantka o imponującym doświadczeniu. Współpracowała z firmą Artman przy tworzeniu marki Mohito i jest finalistką takich konkursów, jak Off Fashion Kielce 2007, Złota Nitka 2009 i New Look Design 2009.

 

Aga Paul jest także autorką stylizacji i kostiumów do filmów, sztuk teatralnych i telewizji. Brała udział w produkcjach takich twórców, jak Andrzej Wajda i Filip Bajon.

 

Prowadzi dwie marki – męska Papa by Aga Paul oraz damską Pure by Aga Paul. Obie linie kierowane są do odbiorców, świadomych zmian w modzie, chcących wyróżnić się z tłumu i bardzo starannie selekcjonujących swoje ubrania. Projektantka eksperymentuje z formą i konstrukcją – pole do popisu swych umiejętności dają najwyższej jakości tkaniny.

 

tl_files/moda polska/osobowosci/AGA PAUL/TEKST1.jpgfot. materiały prasowe - by Sebastian Szwajczak

 

My prezentujemy wybrane zdjęcia z kolekcji Agi Paul z ostatnich trzech lat. W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2011/12 projektantka przedstawi także mini linię torebek – dla kobiet i mężczyzn. Koniecznie zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się, co nas zachwyciło w projektach Agi Paul.

tagi: osobowość | moda polska | Aga Paul |

podobne artykuły