PL / EN
ZOOM NA STYL - MARK RONSON

ZOOM NA STYL - MARK RONSON

Brytyjski muzyk i producent muzyczny, Mark Ronson jest jednym z najbardziej stylowych mężczyzn w UK. Przyjrzyjmy się kilku jego stylizacjom.

35-letni muzyk Mark Ronson to na wskroś brytyjski fan mody. Wszystko, poczynając od fryzury do sznurowadeł w butach jest przemyślane i dokosnale ze sobą współgrające. Na co dzień preferuje marynarki o kroju slim i wąskie krawaty bądź muszki. Takie zestawy czynią go podobnym do ikon lat 60-tych członków zespołu The Beatles. Wieczorem potrafi ubrać się w złoty garnitur marki D&G, na tyle odważny, że Mark jest jednym z niewielu śmiałków, którzy zdecydowali się go założyć. Przyjrzyjmy się kilku jego stylizacjom.

 

 

 

 

1.

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL - MARK RONSON/EN_00913805_2695.jpg

fot. East News/ muzyk Mark Ronson


 

Biały garnitur w pikselowy print muzyk połączył z biało-czarnymi lakierowanymi mokasynami i korespondującą z marynarką koszulą w stylu lat 60-tych. Dołączył brązowy skórzany kuferek, a koszulę wetknął w spodnie. Wysoko zaczesane włosy zdradzają fascynację stylem teddy boys.

 

 

 

2.

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL - MARK RONSON/EN_00943073_0434.jpg

fot. East News/ muzyk Mark Ronson


 

Na jednym z muzycznych eventów Mark postawił na kontrastujący czarno-biały look. Białe sportowe półbuty połączył z czarnymi skinny jeans, a na pasiastą koszulkę indie narzucił klasyczną marynarkę. Zabawnym akcentem jest jak zwykle fryzura i zegarek pasujący do butów.

[nbsp

 

 

3.

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - MARK RONSON/EN_00912356_0992.jpg

fot. East News/ muzyk Mark Ronson


 

Świetna stylizacja, w której niekwestionowaną gwiazdą są groszki. Występują zarówno na butach Ronson'a jak również na koszuli z małym białym kołnierzykiem. Po raz kolejny Mark postawił na biały garnitur w wersji slim i mocno zaczesane włosy. Taka stylizacja nie potrzebuje zbędnych dodatków.

 

Mark jest gwiazdą brytyjskiego wyczucia mody, więc panowie, oto wzór do naśladowania!

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: stylizacja | gwiazdy | Mark Ronson |

podobne artykuły