Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA BUTY GWIAZD PODCZAS LONDON FASHION WEEK

ZOOM NA BUTY GWIAZD PODCZAS LONDON FASHION WEEK

Podpatrzyliśmy jakie obuwie nosiło się podczas Tygodnia Mody w brytyjskiej stolicy. Kto miał na nogach Burberry, a kto Charlotte Olympia? Sprawdź koniecznie!

W tym roku londyńskie dni wielkiej mody nie obfitowały w gwiazdy noszące orygianlne obuwie. Dominowały czółenka i ciężkie motocyklowe buty. Nam udało się jednak odszukać kilka naprawdę niezłych par.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA BUTY GWIAZD PODCZAS LWF/olvia palermo.pngfot. East News

 

Olivia Palermo, która podczas eventu w Londynie stanęła na wyżynach stylizacji, wystąpiła kilka razy w lamparcich botkach zaprojaktowanych przez Charlotte Olympię.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA BUTY GWIAZD PODCZAS LWF/kate bosworth.pngfot. materiały prasowe


Kate Bosworth na pokaz marki Burberry założyła pikowane botki-kopytka inspirowane latami 30-tymi projektu tej angielskiej marki.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA BUTY GWIAZD PODCZAS LWF/rachel bilson.jpgfot. materiały prasowe

 

Rachel Bilson,która przybyła na ten sam pokaz założyła botki z klamrami, na niebotycznym obcasie, który dodawał dość niskiej gwieździe kilka centymetrów. Ta para botków Burberry kosztuje 3980 PLN.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA BUTY GWIAZD PODCZAS LWF/caroline sieber.pngfot. East News

 

Stylistka Caroline Sieber zawsze wygląda wspaniale. I tym razem, w strukturalnej srebrzystej sukience i botkach w kształcie łódki przyciągnęła uwagę obecnych przed wejściem na jeden z pokazów fotoreporterów.

tagi: stylizacje | fashion week | trend | Kate Bosworth | Olivia Palermo |

podobne artykuły