Logotyp serwisu lamode.info
ZJAWISKOWA POLSKA MODELKA MONIKA SAWICKA W SESJI DLA VOGUE GERMANY

ZJAWISKOWA POLSKA MODELKA MONIKA SAWICKA W SESJI DLA VOGUE GERMANY

O Monice Sawickiej robi się coraz głośniej. W styczniowym wydaniu Vogue Germany możecie zobaczyć najlepsze projekty sezonu wiosna lato 2012 w sesji z udziałem polskiej modelki.

W styczniowym wydaniu magazynu Vogue Germany (nr 01/2012) opublikowano sesję zdjęciową „Feeling Frühling” z udziałem obiecującej polskiej modelki, Moniki Sawickiej. Autorami zdjęć są Claudia Knoepfel i Stefan Indlekofer  a za stylizacje odpowiada Nicola Knels.

 

Zamieszczone zdjęcia autorstwa Claudii Knoepfel i Stefana Indlekofer przedstawiają Monikę Sawicką w stylizacjach bazujących na projektach światowych marek i domów mody na sezon wiosna lato 2012.

 

Monika Sawicka ma na sportowy kombinezon w kwiaty z kolekcji Alexander Wang, skórzaną obszerną kurtkę z charakterystycznym motywem kreskówkowego samochodu projektu Miucci Prada czy modernistyczny zestaw od Balenciaga by Nicolas Ghesquière z satynową, wysadzaną kryształkami kopertówką Prada. Duże wrażenie robi też graficzno-metaliczna stylizacja bazująca na kolekcji Giorgio Armani i biały zestaw w stylu lat 50-tych Jil Sander.

 

Wbrew utartym przesądom, sąsiedzkie, bo niemieckie Vogue ma słabość do polskich twarzy.  W tym samym wydaniu magazynu pojawiły się jeszcze dwie sesje z Magdą Frąckowiak i Dagą Ziober, obie zresztą bardzo dobre.  „Feeling Frühling” z Moniką Sawicką zachwyca stylizacjami, a kariera rodzimej modelki nabiera tempa. Szybkiego.

tagi: Monika Sawicka | modelka | editorial | Vogue Germany |

podobne artykuły