PL / EN
ZIMOWA KAMPANIA KOLEKCJI BURBERRY KIDS

ZIMOWA KAMPANIA KOLEKCJI BURBERRY KIDS

Charakterystyczne dla zimowej kolekcji Burberry sowy, spódnice w poziome pasy i skórzane kurtki pilotki. Zobaczcie zimową kolekcję brytyjskiego domu mody w miniaturowej wersji stworzonej specjalnie dla najmłodszych klientów marki. 

Pamiętacie płaszcze przewiązane w tali paskiem z wielką kokardą lub męskie kurtki pilotki z futerkiem z zimowej kolekcji Burberry? Podobały Wam się bluzy z aplikacją sowy,  parasolki ozdobione złotą głową lisa niczym laska lorda? Teraz możecie ubrać swoje pociechy w rzeczy podobne do tych z zimowego pokazu Burberry.

 

Marka Burberry nie zapomniała o swoich najmłodszych klientach i stworzyła specjalnie dla nich linię ubrań nawiązującą do propozycji damskich i męskich na obecny sezon.

 

W zimowej kolekcji Burberry Kids możemy zobaczyć wygodne bluzy z sową, spódnice w pasy identyczne do tych z damskiej linii, grube płaszczyki z futrzanym kołnierzem przewiązane w tali paskiem z kokardą. Dodatkowo w serii znalazły się klasyczne trencze z kraciastą podszewką oraz męskie, wełniane szale w ten sam deseń co podszewka.

 

Zdjęcia kampanii idealnie odzwierciedlają charakter marki. Najmłodsi modele pozują na tle brytyjskich flag, zabytkowych latarni doskonale się przy tym bawiąc.

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Burberry Kids | kolekcja jesień-zima 2012/2013 | BURBERRY |

podobne artykuły