PL / EN
ZIMOWA KAMPANIA KOLEKCJI BURBERRY KIDS

ZIMOWA KAMPANIA KOLEKCJI BURBERRY KIDS

Charakterystyczne dla zimowej kolekcji Burberry sowy, spódnice w poziome pasy i skórzane kurtki pilotki. Zobaczcie zimową kolekcję brytyjskiego domu mody w miniaturowej wersji stworzonej specjalnie dla najmłodszych klientów marki. 

Pamiętacie płaszcze przewiązane w tali paskiem z wielką kokardą lub męskie kurtki pilotki z futerkiem z zimowej kolekcji Burberry? Podobały Wam się bluzy z aplikacją sowy,  parasolki ozdobione złotą głową lisa niczym laska lorda? Teraz możecie ubrać swoje pociechy w rzeczy podobne do tych z zimowego pokazu Burberry.

 

Marka Burberry nie zapomniała o swoich najmłodszych klientach i stworzyła specjalnie dla nich linię ubrań nawiązującą do propozycji damskich i męskich na obecny sezon.

 

W zimowej kolekcji Burberry Kids możemy zobaczyć wygodne bluzy z sową, spódnice w pasy identyczne do tych z damskiej linii, grube płaszczyki z futrzanym kołnierzem przewiązane w tali paskiem z kokardą. Dodatkowo w serii znalazły się klasyczne trencze z kraciastą podszewką oraz męskie, wełniane szale w ten sam deseń co podszewka.

 

Zdjęcia kampanii idealnie odzwierciedlają charakter marki. Najmłodsi modele pozują na tle brytyjskich flag, zabytkowych latarni doskonale się przy tym bawiąc.

 

 

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Burberry Kids | kolekcja jesień-zima 2012/2013 | BURBERRY |

podobne artykuły