Logotyp serwisu lamode.info
WIRTUALNE MUZEUM VALENTINO GARAVANI ZAPRASZA JUŻ W GRUDNIU

WIRTUALNE MUZEUM VALENTINO GARAVANI ZAPRASZA JUŻ W GRUDNIU

Już 5. grudnia będziemy mieli szansę zajrzeć do archiwum mody Valentino w Wirtualnym Muzeum Valentino Garavani. Sprawdźcie szczegóły!

W przyszłym miesiącu swoje wirtualne podwoje otwiera świat legendy mody, Valentino. Przy wykorzystaniu technologii 3D powstanie Wirtualne Muzeum Valentino Garavani bazujące na historycznych archiwach domu mody. Katalogi obejmują ponad 300 kreacji spod ręki Garavani powstałych w czasie pięćdziesięciu lat jego kariery, włącznie z Oscarową suknią Julii Roberts i przepięknym projektem couture, który miała na sobie Jackie Kennedy podczas własnego ślubu. Prócz tego na stronie znajdą się także zdjęcia i filmy z pokazów Valentino.

 

 

- Kluczowe suknie będzie można obejrzeć z perspektywy 360 stopni. Po kliknięciu, będziemy mieć możliwość przyjrzenia się każdemu detalowi kreacji. Po kolejnym kliknięciu myszką odkryjemy jej historię, kto, kiedy i gdzie ją nosił oraz obejrzymy projekt w różnych kampaniach reklamowych dla kolekcji z lat 60-tych, 70-tych, 80-.tych i 90-tych . Kolejne galerie to żywa historia, modelki, rysunki, animacje i filmy… - zawartość strony komentuje Giancarlo Giammetti, partner biznesowy Valentino.

 

 

Oficjalne otwarcie strony Valentino-Garavani-Archives.org będzie miało miejsce 5. grudnia, a my mamy dla Was filmową zajawkę.

 

20. listopada na portalu youtube.com opublikowano film nieznanego autora, który jest zwiastunem Wirtualnego Muzeum Valentino Garavani na stronie valentino-garavani-archives.org.

 

Źródło: youtube.com

 

tagi: Valentino | Valentino Garavani | Giancarlo Giammetti | wystawa |

podobne artykuły