Logotyp serwisu lamode.info
UROCZA DZIECIĘCA KOLEKCJA MARKI BARBARAS JESIEŃ ZIMA 2012/13

UROCZA DZIECIĘCA KOLEKCJA MARKI BARBARAS JESIEŃ ZIMA 2012/13

Barabaras tworzy zabawną i uroczą modę dla najmłodszych. Prezentujemy kolekcję jesień zima 2012/13.

Drodzy rodzice prezentujemy Wam pomysłową kolekcję dziecięcej mody spod ręki projektantów marki Barbaras.


Propozycje dla chłopców to między innymi klasyczna kolorystyka granatu, czerwieni, szarości i bieli w połączeniu ze sportowym trendem rodem z amerykańskich „high school ligue”, ale również energetyczna zieleń i szafirowy błękit z kosmicznie urzekającej kolekcji 'REKSIO W KOSMOSIE'.

 

Najnowsze trendy dla dziewczynki to przede wszystkim bardzo dziewczęca kolorystyka: ponadczasowa biel, pastelowe róże, zielenie i turkusy, elegancki beż, mocny granat i koral. Oryginalne fasony i urzekające nadruki dodają uroku zarówno w liniach dla dziewczynek jak i chłopców.

 

Barbaras kidsfot. mat. prasowe/ Kolekcja dziecięca marki Barbaras jesień zima 2012/13

 

W kolekcji Barbaras nie zabraknie, także inspiracji modnymi, zwierzęcymi motywami. Kolekcja 'ZEBRA' to dziewczęca odpowiedź na tego typu motywy. Przeważający w niej kolor biały zadrukowany paskami zebry, przełamują mocny róż i czerń.

 

Zwierzęce, sympatyczne motywy i urocze printy znajdziemy także w wersji dla chłopców, ale pomimo iż tygrysy to groźne drapieżniki, bohater z kolekcji 'TYGRYS' jest słodkim kotkiem uczącym się dopiero mruczeć.

 

Urocze i sympatyczne, a przede wszystkim wyglądające na wygodne dla najmłodszych. Lubimy!

tagi: Barbaras | moda dziecięca | trendy jesień zima 2012/13 |

podobne artykuły