PL / EN
TRZY KROKI W PIELĘGNACJI WŁOSÓW - EKSPERT PANTENE RADZI

TRZY KROKI W PIELĘGNACJI WŁOSÓW - EKSPERT PANTENE RADZI

Wiatr, słońce, śnieg, deszcz, czyli marcowa pogoda w kratkę znacznie osłabiają kondycję włosów. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet Pantene stworzyło 3 linie kosmetyków do stylizacji. Trzy kroki jak dbać o włosy znajdziecie na LAMODE.INFO. 

Finezyjne retro koki, burze pięknych loków, ekstrawaganckie upięcia czy artystyczny nieład – według trendów we fryzurach wiosna lato 2013 wszystko jest dozwolone.  Doskonały efekt stylizacji, naturalny wygląd fryzury i zdrowy wygląd włosów – takim wymaganiom muszą sprostać nowoczesne kosmetyki do stylizacji.

 

"Nowe kolekcje Pantene do stylizacji włosów odpowiadają na te potrzeby. Włosy nie tracą swojej witalności, są miękkie w dotyku, nabierają blasku, a fryzura na długo utrzymuje nadany jej kształt. A co najważniejsze, kosmetyki dopasowane są do rodzaju włosów, przez co doskonale odpowiadają na ich potrzeby stylizacyjne." - mówi stylistka fryzur Pantene, Agnieszka Płusa-Balcarek.

 

Innowacyjne produkty do stylizacji Pantene zaprojektowane zostały tak, by sprostać wymaganiom stylizacyjnym włosów normalnych, które mają tendencję do przesuszania się oraz włosów cienkich i delikatnych, które łatwo ulegają obciążeniu. Działanie nowej kolekcji potwierdza ambasadorka Pantene - Marta Żmuda Trzebiatowska: "Plan zdjęciowy to ekstremalny sprawdzian dla moich włosów. Wielogodzinne stylizacje dotychczas znacznie obciążały i osłabiały moje włosy. Z nowymi produktami Pantene do włosów normalnych stylizacja włosów nie jest już problemem. Po ich zastosowaniu włosy są lekkie, sprężyste, pełne blasku i gotowe na nowe wyzwania." 

 

 

Kosmetyki do stylizacji przeznaczone do włosów cienkich i delikatnych (linia żółta)


Cienkie włosy mają do 50% mniej białka niż normalne i grube włosy, co powoduje, że łatwiej ulegają obciążeniom przez czynniki zewnętrzne. Struktura tego rodzaju  włosów nie sprzyja zatem kreowaniu i utrzymaniu pełnych objętości fryzur. Z badań Pantene wynika natomiast, że kobiety
z cienkimi włosami szczególną uwagę zwracają właśnie na kwestie objętości fryzury. Opracowując formułę kosmetyków do stylizacji przeznaczonych do włosów cienkich i delikatnych, naukowcy Pantene zatroszczyli się o to, aby nie obciążały one włosów, zapewniając im jednocześnie lekkość i swobodę ruchu.

 

W skład kolekcji wchodzą:

Lakier do włosów Pantene VOLUME CREATION [250ml] – lakier do włosów z technologią SlowDry łatwo się wyczesuje, nie pozostawia widocznych śladów na włosach i pozwala na ułożenie nowej fryzury bez konieczności ponownego ich mycia.

 

Lakier do włosów Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ [250ml] – lakier do włosów zawierający utrwalające polimery, które pomagają sprawić, że pełna objętości fryzura zachowa swój naturalny wygląd i lekkość przez cały dzień. 

 

Pianka do włosów Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ [250ml] – pianka do włosów z kompleksem Volume Lift nadaje fryzurze objętość, sprawia, że włosy są miękkie w dotyku oraz pomaga chronić je przed szkodliwym wpływem wilgotnego powietrza.


Lakier do włosów Pantene ICE SHINE [250ml] – lakier do włosów z błyszczącymi polimerami, pomaga nadać  fryzurze niepowtarzalny blask oraz utrzymać jej nienaganny kształt przez cały dzień.

 

Pantene kosmetyki do pielęgnacji włosów

 

Kosmetyki do stylizacji Pantene przeznaczone do włosów normalnych (zniszczonych
i suchych) (linia turkusowa )


Włókna włosów normalnych są mniej elastyczne i trudne do ułożenia. Dodatkowo mają skłonność do absorbowania wilgoci, puszenia się oraz łatwo ulegają przesuszeniu i zniszczeniom. Opracowując formułę produktów do stylizacji przeznaczonych do tego rodzaju włosów, naukowcy Pantene zatroszczyli się o to, by nadały one fryzurze trwałość przy jednoczesnej ochronie przed wilgotnym powietrzem. 

 

W skład kolekcji wchodzą:

 

Pianka do włosów Pantene PODKREŚLONE LOKI I FALE [250ml] – pianka z kompleksem Shaping pomaga zamienić niesforne fale w piękne i lśniące loki. Jednocześnie pomaga chronić je przed puszeniem się przez cały dzień.

 

Lakier do włosów Pantene STYLIZACJA I OCHRONA [250ml] – lakier do włosów z polimerami Moisture Seal chroni włosy przed złym wpływem wilgotnego powietrza oraz sprawia, że naturalnie wyglądająca fryzura utrzymuje się przez cały dzień.

 

Pianka do włosów Pantene STYLIZACJA I OCHRONA [250ml] – pianka z kompleksem odżywiającym, pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem gorącego powietrza oraz uszkodzeniami spowodowanymi szczotkowaniem.

 

Kosmetyki do stylizacji Pantene – linia klasyczna (linia niebieska)


Naukowcy Pantene stworzyli również klasyczną linię lakierów do stylizacji włosów. W jej skład wchodzą Lakier do włosów Pantene Extra Strong [250ml] oraz Lakier do włosów Pantene Ultra Strong [250ml]. Są to uniwersalne lakiery o dwóch poziomach utrwalenia stylizacji. Pomagają  nadać fryzurze blask i utrzymać ją w nienagannym stanie nawet w warunkach wysokiej wilgotności powietrza. Nie sklejają włosów i łatwo się wyczesują.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: jak dbać o włosy | trzy kroki w pielęgnacji włosów | ekspert Pantene | Pantene pielęgnacja |

podobne artykuły